Przejdź do głównej zawartości

Arkady laser frakcyjny

Tadeusza Szafrana 5B/27, 30-633 Kraków

ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM CO2 i Nd:YAG
Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 stanowi nowoczesną technologię służącą do odmładzania skóry przy stosunkowo krótkim okresie rekonwalescencji.
Działanie lasera polega na kontrolowanym wytwarzaniu niewielkich uszkodzeń skóry, odparowaniu i koagulacji tkanek dzięki czemu następuje całkowita przebudowa i regeneracja, której towarzyszy odbudowa kolagenu. Po zabiegu laserem CO2, skóra staje się bardziej napięta, jędrniejsza i wygładzona oraz zdecydowanie poprawia się jej koloryt.
Laser Co2 Fire-XEL BISON to wysokiej klasy urządzenie wyposażone w nowoczesny skaner z systemem analizy skóry, który dzięki pomiarowi nawilżenia tkanki , pozwala na dobranie optymalnych parametrów zabiegu z zachowaniem bezpieczeństwa klienta.
Jedyny laser medyczny posiadający certyfikaty CE i FDA
Laser CO2 wykazuje działanie na wielu obszarach, gdyż stosuje się go nie tylko do odmładzania skóry, ale również laser frakcyjny wykorzystuje się w przypadku redukcji blizn potrądzikowych, obecności keloidów czy również do usuwania drobnych znamion skórnych (np. włókniaków).
Laser Nd :YAG LUCID LY BISON emituje falę o długości 1064 nm, która dzięki niskiej absorbcji melaniny i wysokiej energii głęboko wnika w skórę, nie uszkadzając naskórka. Ze względu na bardzo dobre pochłanianie przez hemoglobinę laser Nd:YAG doskonale radzi sobie z rumieniem ,zamykaniem czerwonych i niebieskich naczynek oraz teleangiektazji.

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa