Architektura Fryzur Wioletta Grat - Opinions

Al. Jana Pawła Ii 25, 00-854 Warszawa
1.0
3 opinie

Opinie

 • LI
  1.0
  niezweryfikowany

  Byłam na farbowaniu Ombre ,tak mi spierdzieliła włosy !Zrobiła do czubka głowy ,gdzie ten zabieg robi się na końcach ,stopniowo do góry a nie prawie do końca Teraz jestem pewna ,ze nie zna wykonywania tej metody .Włosy beznadziejne i nie mała kasa ,brak profesjonalizmu !!

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Wszystko tragiczne, a najgorsza Pani Wioletta, niby wielka gwiazda, a pieprzy robotę, jest tragiczna. nie polecam tej "gwiazdy" własnego "salonu". Nigdy nie miałam tak zniszczonych włosów jak po wizycie u niej. Wielką łaskę robiła ze się mną zajmowała!!!

 • AG
  1.0
  niezweryfikowany

  Zakład ? Nazywa się zakładem SALONEM a powinien nazywać się obciachem , do SALONU to dużo im brakuje to zakład Fryzjerski . Szefowa sama się reklamuje wychwala jaka z niej mistrz Polski Dziś każdy profesjonalista z tytułem Technik Fryzjer ma Mistrza Polski w swojej dziedzinie . Ceny jak z kosmosu obok w zwykłym zakładzie zapłacę za tę usługę o 50 % taniej i nikt mi włosów *** treść usunięta przez moderatora *** - spali i odstawi jak *** treść usunięta przez moderatora *** . *** treść usunięta przez moderatora ***, zero szacunku do klientow. Obslugwalo sie 2 klientki na raz...