Anne Claire - fabryka piękna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

W Fabryce Piękna Anne Claire dobrze wiemy, że ciało to najlepsza wizytówka człowieka. Zadbany wygląd świadczy o szacunku wobec siebie i innych, pomaga uzyskać równowagę, ma zbawienny wpływ na psychikę, zdrowie i poczucie własnej wartości. Kwestia urody i dobrego wyglądu ma olbrzymie oddziaływanie na pełnię życia. Naszym celem jest więc pielęgnowanie Twojego naturalnego piękna, pomoc w rozwiązywaniu problemów natury estetycznej i zdrowotnej.

W codziennej pracy przyświeca nam myśl, że jesteśmy Twoim instytutem zdrowia, piękna i urody. Całkowicie skupiamy się na Twojej osobie: podchodzimy z empatią i wyczuciem do Twoich problemów, służymy Ci profesjonalną radą i oferujemy najskuteczniejsze metody działania w oparciu o specjalistyczne produkty renomowanych firm, jak również o wysokiej klasy urządzenia. Zachęcamy do wspólnej troski o dobry wygląd, zdrowie i samopoczucie. Jesteśmy blisko Ciebie i na bieżąco weryfikujemy efekty naszych działań.

Nasz wykwalifikowany zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie usługi były przeprowadzane profesjonalnie, cechowało je całkowite bezpieczeństwo, a przy tym przy ich wyniki gwarantowały Ci maksimum zadowolenia. Higiena zabiegów nie świadczy o rezygnacji z przyjaznej i miłej atmosfery. Jesteś naszym najlepszym z gości i od progu witamy Cię z uśmiechem i życzliwością. Chwila w intymnym, zacisznym gabinecie otworzy przed Tobą szereg możliwości i nowe, niesamowite doznania, na które w pełni zasługujesz. Spraw sobie zatem niezwykły prezent, fundując moment odprężenia i niezwykłej przyjemności.

5.0
407 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  ściągnięcie hybrydy + manicure klasyczny

  Jak zwykle mile i profesjonalnie

 • WI
  5.0
  Sonoforeza + peeling kawitacyjny + ampułka* + maska* - zabieg na twarz + szyja

  Prawdziwy relaks 😍 Polecam wszystkim

 • JO
  5.0
  Strzyżenie damskie [włosy średnie] z myciem

  Jestem zachwycona strzyżeniem

 • KA
  5.0
  ściągnięcie hybrydy

  Paznokieć uratowany. Bardzo dziękuję.

 • JO
  5.0
  manicure japoński

  Jak zawsze świetna obsługa i przemiła atmosfera!

Zespół

Karolina Gamska
Karolina Gamska
Fryzjer
Ewelina Podgajna
Ewelina Podgajna
Marta Kaczmarek
Marta Kaczmarek
Fryzjerka/ stylistka
Oliwia Szczepaniak
Oliwia Szczepaniak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.