Anne Claire - fabryka piękna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

W Fabryce Piękna Anne Claire dobrze wiemy, że ciało to najlepsza wizytówka człowieka. Zadbany wygląd świadczy o szacunku wobec siebie i innych, pomaga uzyskać równowagę, ma zbawienny wpływ na psychikę, zdrowie i poczucie własnej wartości. Kwestia urody i dobrego wyglądu ma olbrzymie oddziaływanie na pełnię życia. Naszym celem jest więc pielęgnowanie Twojego naturalnego piękna, pomoc w rozwiązywaniu problemów natury estetycznej i zdrowotnej.

W codziennej pracy przyświeca nam myśl, że jesteśmy Twoim instytutem zdrowia, piękna i urody. Całkowicie skupiamy się na Twojej osobie: podchodzimy z empatią i wyczuciem do Twoich problemów, służymy Ci profesjonalną radą i oferujemy najskuteczniejsze metody działania w oparciu o specjalistyczne produkty renomowanych firm, jak również o wysokiej klasy urządzenia. Zachęcamy do wspólnej troski o dobry wygląd, zdrowie i samopoczucie. Jesteśmy blisko Ciebie i na bieżąco weryfikujemy efekty naszych działań.

Nasz wykwalifikowany zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie usługi były przeprowadzane profesjonalnie, cechowało je całkowite bezpieczeństwo, a przy tym przy ich wyniki gwarantowały Ci maksimum zadowolenia. Higiena zabiegów nie świadczy o rezygnacji z przyjaznej i miłej atmosfery. Jesteś naszym najlepszym z gości i od progu witamy Cię z uśmiechem i życzliwością. Chwila w intymnym, zacisznym gabinecie otworzy przed Tobą szereg możliwości i nowe, niesamowite doznania, na które w pełni zasługujesz. Spraw sobie zatem niezwykły prezent, fundując moment odprężenia i niezwykłej przyjemności.

Wszystkie usługi

5.0
312 opinii

Opinie

 • W.
  5.0
  pedicure podstawowy + pedicure hybrydowy, DermaPen

  Polecam wszystkim. Świetny zabieg regeneracyjny. Cudowny relaks..

 • AN
  5.0
  manicure klasyczny - kolor (skrócenie paznokci, wycięcie skórek, kolor, oliwka na skórki, krem na dłonie), Henna rzęs , brwi + regulacja, Depilacja - Wąsik

  Polecam Panią Oliwię ☺

 • EW
  5.0
  Strzyżenie damskie [włosy krótkie] z myciem/bez modelowania

  Polecam serdecznie. 100% satysfakcji.

 • AN
  5.0
  manicure hybrydowy + ściągnięcie hybrydy

  profesjonalnie, kameralnie, polecam.

 • MA
  5.0
  henna brwi + regulacja, Strzyżenie męskie [klasyczne] , Baleyage + strzyżenie + modelowanie [włosy długie]

  Super!

Zespół

Data
Karolina Gamska
Data
Ewelina Podgajna
20170515 125206
Marta Kaczmarek
Oliwia
Oliwia Szczepaniak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.