Anna Skorupińska Salon Urody Kleo - zabiegi wykonywane u Klientki w domu - Opinie

Poznań i okolice
5.0
5 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Kilka razy miałam okazję robić sobie u Ani manicure hybrydowy. Usługa super. Hybrydy trzymały się bardzo dobrze, nie odpryskiwały, mimo, że wykonywałam w nich wszystkie codzienne czynności. Paznokcie robione u konkurencji musiałam poprawiać. Te od Ani robiłam raz na 3 tygodnie a gdyby nie widoczny odrost, pewnie robiłabym je rzadziej.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Od roku regularnie korzystam z usług Ani i jestem bardzo zadowolona, nie ma najmniejszych problemów z terminami jest bardzo elastyczna- w zasadzie o każdej porze mogę się umówić; zabiegi wykonuje profesjonalnym sprzętem i jestem z nich zadowolona przy tym jest miła osobą, z którą podczas zabiegów bez krępacji można porozmawiać; no i przede wszystkim jest tanio. Gorąco polecam!

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Potwierdzam,masaż goracymi kamieniami REWELACJA.
  Gorąc polecam masaż jaki i cała reszte zabiegów jakie oferuje Pani Ania:)

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Szczególnie mogę polecić wszystkim zainteresowanym-niezwykle relaksacyjny i odprężający masaż gorącymi kamieniami,po całym dniu pracy kiedy brakuje czasu nie muszę nawet wychodzić z domu-wystarczy jeden telefon!!!!!

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wsztystkim zapracowanym. Oszczędzasz czas zamawiając profesjonalna kosmetyczkę, która przy jednej wizycie wykona zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze. Korzystałam i jestem stałą klientką. Polecam mikrodermabrazję oraz zabieg przwracają blask wokół oczu. Świetnie przygotują Twoją cerę na każde przyjęcie czy imprezę.
  Ceny bardzo przystępne.