Anna Pikura - Opinions

ul. Kazimierza Wielkiego 64, 50-077 Wrocław
3.7
3 opinie

Opinie

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam wizytę. Dziewczyny wykonujące tam zabiegi są zdecydowane, profesjonalne, wiedzą co robią. Polecają dodatkowe zabiegi na rodzaj skóry, jaki się posiada. Miejsce schludne, piękne. Łatwa rejestracja i bardzo miła Pani na recepcji. Będąc we Wrocławiu a raczej w jego centrum warto odwiedzić Klinikę Anna Pikura.

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miejsce w ścisłym centrum Wrocławia. Cały salon czysty, nowocześnie umeblowany i zadbany. Umówienie się na oksybrazję - bezproblemowe. Wystarczył jeden telefon. Po przybyciu czekałam 15 minut - nie przeszkadzało mi to, wygodne kanapy i pani recepcjonistka zaproponowała napój orzeźwiający. Kosmetyczka wykonująca zabieg była trochę nieśmiała, ale bardzo sympatyczna. Zabieg wykonany został szybko i sprawnie. Podczas zabiegu kosmetyczka opisała mój rodzaj skóry i zaproponowała dodatkowe zabiegi/kosmetyki, które byłyby korzystne dla mojego typu cery. Nie było to nachalne i przyznaję, że zapisałam się na kolejną wizytę. Ogólnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. Polecam!

 • DO
  1.0
  niezweryfikowany

  Gabinety Anna P. (ta bardzo znana - portal nie pozwala mi wpisać nazwiska :) sprzedają na g. (portal z kuponami zniżkowymi, jw.) masaże, np. gorącymi kamieniami. Kupuję takowy masaż. Ważność karnetu: 3 miesiące. Dzwonię do gabinetu i najbliższy termin: za 3 miesiące. Pogratulować. A klientom radzę uważać.