AnIva - Opinions

Elizy Orzeszkowej 35/37, 50-311 Wrocław
5.0
5 opinii

Opinie

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie! wykupiłam na grouponie pedicure medyczny :] i jestem baaaardzo zadowolona obsługa cudowna! :D Pani wesoła uśmiechnięta cały czas gadałyśmy aż nie miałam ochoty z tamtąd wychodzić hehe na pewno tam wrócę:)

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z zabiegu przedłużania rzęs. Było bardzo miło a rzęsy wyglądają rewelacyjnie. Na pewno wybiorę się ponownie!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam i jestem zadowolona. Manicure wykonany bardzo starannie, kształt paznokcia dokładnie taki jaki sobie zażyczyłam. Pani wykonująca zabieg bardzo sympatyczna, miło się rozmawiało.

 • SO
  5.0
  niezweryfikowany

  Rewelacja !!!!!! Panią Iwonę poleciła mi koleżanka, która przydłużała sobie rzęsy i była bardzo zadowolona z naturalnego efektu. Poszłam i jestem bardzo zadowolona, rzęsy wyglądają jak moje własne i co najważniejsze trzymają się już 3 tydzień. W między czasie umówiłam się z panią Iwoną na pedicure leczniczy.Kiedy po zabiegu stanęłam na stopach odczułam wielką ulgę, nareszcie pozbyłam się odcisków i nie czułam bólu wrastającego paznokcia. Do profesjonalnie wykonanych zabiegów dodam cały czas uśmiechniętą panią Iwonę, przemiłą atmosferę i bardzo przystępny koszy zabiegów.

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Przedłużałam sobie u Pani Iwony rzęsy metodą semipernamentego tuszowania. Jestem bardzo zadowolona. Tusz utrzymuje się długo, nie kruszy się. Atmosfera w saloniku bardzo przyjemna i serdeczna :) Jako stała klientka dostaję promocyjne ceny, także warto pytać o różne promocje.