Przejdź do głównej zawartości

Angel Studio II ul. św. Mikołaja 3A

Świętego Mikołaja 3a, 38-300 Gorlice

Witamy w Studio Urody Angel. W miejscu, które postało z ogromnej pasji i miłości. Miłości do anielskiego piękna i ludzi.

Razem z nami wkroczysz w świat relaksu oraz skorzystasz z profesjonalnych zabiegów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Dzięki temu, że od 2016r. od kiedy powstało pierwsze studio mamy już sporą rzeszę zadowolonych Klientów - Studio Urody Angel to teraz dwa miejsca na mapie Gorlic:
• Studio Urody Angel ul. Łukasiewicza 1
• Studio Urody Angel II ul. Św. Mikołaja 3a

W naszym studio jesteśmy w stanie zniwelować każdy problem m.in. poradzimy sobie z trądzikiem, rozszerzonymi naczyńkami, nadmiernym owłosieniem, przebarwieniami, bliznami czy utratą jędrności skóry. Wykonujemy usługi z zakresu makijażu permanentnego, podologii, jak również przy współpracy lekarza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy także masaże, usługi z zakresu kosmetyki i pielęgnacji m.in.: przedłużanie rzęs, manicure czy makijaże okolicznościowe.

Studio Urody Angel zostało stworzone z myślą o osobach – zarówno kobietach jak i mężczyznach – świadomych swoich potrzeb, ceniących sobie komfort oraz pragnących pielęgnować swoje ciało pod czujny okiem profesjonalistów.
Nasza misja opiera się na 4 niezwykle ważnych dla nas fundamentach, którymi są:

JAKOŚĆ - to najważniejszy aspekt jakim kierujemy się każdego dnia zarówno w zakresie wykonywanych usług i zabiegów jak i w kontekście stosowanych kosmetyków czy wykorzystywanego sprzętu. Działamy w oparciu o najwyższej klasy, nowoczesne maszyny i urządzenia – znanych i cenionych w branży kosmetycznej producentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu starannie dobranych, w pełni bezpiecznych kosmeceutyków, które niejednokrotnie zostały nagrodzone, co tylko potwierdza ich bardzo wysoką skuteczność.

PROFESJONALIZM - to dla nas kolejny priorytet. Nasza kadra to zespół specjalistów z zakresu kosmetologii, fizjoterapii, podologii, stylizacji i wizażu . Naszym celem jest nieustanny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji, co pozwala nam zapewnić dobór i świadczenie usług na najwyższym poziomie, a także spełnianie indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

SKUTECZNOŚĆ wykonywane przez nas zabiegi i usługi cechują się doskonała skutecznością. Wykorzystywane przez nasz urządzenia i kosmetyki są dla naszych klientów komfortowe, bezpieczne, a co najważniejsze maksymalnie skuteczne. Najwyższa jakość produktów i sprzętu pozwala uzyskać rewelacyjne rezultaty i niesamowite efekty. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas nagroda, a także spełnienie naszej pracy i misji.

BEZPIECZEŃSTWO - od początku istnienia nieodłącznym elementem świadczonych usług jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu naszym klientom. Ogromną wagę przywiązujemy do tego aby zapewnić maksymalnie sterylne warunki podczas świadczonych usług.