Anette Spa Mobilno-Stacjonarny Salon Kosmetyczny - Opinions

82-300 Elbląg
4.5
6 opinii

Opinie

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam panią Anetkę z Salonu "Anette Spa", w szczególności mogę polecić zabieg przedłużania rzęs, z którego systematycznie korzystam :) Mam dość spore doświadczenie z innymi salonami oferującymi tego typu usługi, jednak u Pani Anetki rzęsy trzymają się najdłużej, są wykonane bardzo starannie i estetycznie, a dodatkowo w przesympatycznej atmosferze :)

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam salon oraz pracującą tam panią Anetę. Bardzo miłe i profesjonalne podejście do klienta a usługi świadczone na najwyższym poziomie .Gabinet czysty i schludny wyposażony w dobre produkty. Nie zamieniłabym na inny salon .

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Panią Anetkę, bardzo profesjonalna miła osoba. Swoje usługi wykonuje bardzo dokładnie bez pośpiechu. .. jest to kompetentna kosmetyczka i mam do niej zaufanie.Mimo, że jestem z zawodu kosmetologiem, to chętnie odwiedzam jej salon. Polecam bardzo szczególnie, przedłużanie rzęs, najnowszymi metodami, efekt jest długotrwały a oko wygląda pięknie.

 • WK
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła Pani,
  wykonuje swój zawód perfekcyjnie,
  przyjemna atmosfera,
  niskie, konkurencyjne ceny,
  super porady,
  delikatne dłonie,
  uspakajająca muzyka,
  dzwonisz-od razu masz termin,
  goorącoo polecam ;-)

 • NI
  2.0
  niezweryfikowany

  Pani opryskliwa, nieprofesjonalne podejście do klienta, uczulenie po zabiegu brak zapytań o uczulenia

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane z najwyższą starannością. Świetna komunikacja. Ceny bardziej niż konkurencyjne. Polecam.