Aneta kreuje

ul. Jana Matejki 9, 91-402 Łódź

Innowacyjny salon fryzjersko-kosmetyczny z salą fitness.
"Aneta kreuje" to Twoja ulubiona kosmetyczka i fryzjerka!
Dbamy o Twoją urodę, włosy i ciało!
W ofercie kompleksowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne oraz masaż. Mamy fish spa. Oferujemy ciekawe zajęcia ruchowe, w tym: fitness, zumbę, zumbę dla dzieci, pilates, fitness 50+.
Jesteśmy salonem przyjaznym matkom i dzieciom! Mamy kącik zabaw dla dzieci oraz konsolę do gry. Dzieci mogą u nas pobawić się, porysować (mamy galerię prac), pooglądać telewizję lub pograć. Mogą bawić się również na dużej sali fitness!
Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim przyjaznym mężczyznom. W ofercie usługi kosmetyczne dla mężczyzn i męskie fryzjerstwo.
Świadczymy usługi mobilne - w domu klienta. Dojazd na terenie Łodzi i aglomeracji łódzkiej.
Specjalizujemy się w zabiegach ślubnych.
Posiadamy kilka miejsc parkingowych dla klientów na strzeżonym parkingu. W przypadku opuszczonego szlabanu, prosimy zatrąbić. 
 
Serdecznie zapraszamy!! :)

Usługi różne
5.0
79 opinii

Opinie

 • AM
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon w jakim miałam okazję być, dziewczyny są naprawdę super. Makijaż genialny trzymał się cała noc. Upięcie mistrzowskie!!! Czułam się pewnie i pięknie. Gdybym mieszkała na stałe w Polsce, zpewne byłabym tam częściej...

 • MW
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon urody "Aneta kreuje" jest takim miejscem na mapie Łodzi, które każda kobieta dbająca o wygląd powinna zapamiętać, a najlepiej odwiedzić. Jako kilkuletnia klientka Pani Anetki i jej ekipy bardzo serdecznie polecam! Czynią cuda :)

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  Lubię przychodzić do salonu Aneta kreuje, zawsze mogę porozmawiać i napić sie dobrej kawy. Paznokcie, henna i piling kawitacyjny to moje ulubione zabiegi w tym salonie. Do pani Agnieszki uczęszczam na podcinanie końcówek - także zadowolona. Polecam fajne miejsce w Łodzi.

 • MO
  3.0
  niezweryfikowany

  Idą do profesjonalnego salonu fryzjerskiego oczekuję, że oferowane usługi będą na zadowalającym poziomie. Włosy zostały obcięte nierówno, różnica jest widoczna i znacząca. Jestem zbulwersowana takim cięciem i z pewnością nie wrócę do powyższego salonu.

 • W.
  5.0
  niezweryfikowany

  Zasłużona pozytywna opinia dla całego salonu. Regularnie uczeszczam na henne i zabiegi na twarz jest mega super. Zabiegi wykonywane sa dokladnie w milej atmosferze. Nauczyłam się wcześniej rezerwować termin :)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.