ANAIS Studio Urody

Piotrkowska 93, Łódź

Polecam panią kosmetyczkę w salonie Anais. Bardzo miła, kontaktowa osoba, dokładna, delikatna. Lubię wpadać tam od czasu do czasu po pracy na jakiś zabieg w ramach relaksu;) Wiem, że oprócz kosmetyki mają szerszą ofertę, sporo różnych zabiegów na ciało - odchudzanie, modelowanie sylwetki, ale jeszcze nie korzystałam, więc żadnych szczegółow nie napiszę. W każdym razie atmosfera bardzo przyjemna, sam salon również:)

4.3
4 opinie

Opinie

 • DK
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie, obsługa bardzo miła Pani Dominika i Pani Martyna- przesympatyczne. Miałam zabiegi w powerslim, chciałam się ujędrnić i po 10 zabiegach na pośladki i uda mogę polecic zaiegi. Na pewno jeszcze wrócę, bo było profesjonalnie i sympatycznie.

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam kilka razy na zabiegach w ANAIS. Pani Dominika-świetna specjalistka, ale ostatnio jest nowa Pani-nawet nie wiem, jak ma na imię - katastrofa: niestosowne żarty, uwagi i komentarze, jakby dopiero co wyszła z jakiegoś targu, a nie pracowała w salonie kosmetycnzym. Ostatnio jak przyszłam trochę wczesniej, to powiedziała mi że nie ma sprawy bym wcześniej rozpcozęła zabieg - mimo że inna klientka jest już od jakiegoś czasu w salonie - "bo czeka już od godizny, a ja nie mogę się jakoś zebrac do niej- czeka godzinę to i może poczekac kolejne 5 minut na łózku" - to jej słowa!!!

 • IS
  5.0
  niezweryfikowany

  Hej :) Byłam na masażu bańka chińską w powerslim :) bardzo ciekawe przeżycie :) raczej nie korzystam z tego rodzaju zabiegów ( dostałam bon na urodziny) i muszę powiedzieć, że było fantastycznie :) Pani masująca bardzo miła, wytłumaczyła mi co i jak i chyba zdecyduję się na dalsze masaże. Bardzo fajnie napięta skóra jest po zabiegu :) Pozdrawiam

 • ON
  5.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się na zabieg w kapsule SPA - meega przyjemna rzecz :D Różne programy do wyboru. Ja wybrałam 64 stopnie i silną wibrację -relaks jak się patrzy :D
  Dokupiłam też preparat wyszczuplający (był w promocji za 20 zł). Jak wyszłam po zabiegu na dwór nie czułam chłodu :)
  Polecam! gabinet bardzo ładny, dziewczyny sympatyczne i zawsze doradzą :)

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Alfabet Piekna

Łódź, Łagiewnicka 178a
5.0
2843 opinie
Alfabet Piekna

Klinika Esencja Piękności

Łódź, Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20
5.0
307 opinii
Klinika Esencja Piękności

Laser DeLux / Łódź

Łódź, Piotrkowska 224/226
5.0
1246 opinii
Laser DeLux / Łódź

Tomasz Derach Hair&Body

Łódź, Andrzeja Sacharowa 30
4.9
1065 opinii
Tomasz Derach Hair&Body
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.