Anagen Anna Chrostowska

Sybiraków 11 lok.1U, 15-204 Białystok

Jest takie miejsce w Białymstoku, gdzie odkryjesz tajniki prawdziwego kobiecego piękna i wyzwolisz swoją kobiecość, nierzadko głęboko uśpioną przez codzienne problemy. Tym miejscem jest Sense of Beauty Studio - salon urody prowadzony przez Annę Chrostowską. Świadczymy następujące usługi: stylizacja paznokci, manicure, pedicure, depilacja woskiem, kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy i okolic oczu. Specjalizujemy się w profesjonalnej stylizacji rzęs.

Anna Chrostowska jest instruktorką firmy Noble Lashes, lidera na rynku profesjonalnych produktów do przedłużania rzęs. Masz więc pewność, że przedłużając i zagęszczając rzęsy w naszym salonie osiągniesz oszałamiający efekt magnetycznego spojrzenia. Wiedząc jak wrażliwe bywają okolice oczu, kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę zabiegów. Działamy z lekarską precyzją, w oparciu tylko o renomowane preparaty.

Dla alergików i osób szczególnie wrażliwych, którym zdrowie nie pozwala na skorzystanie z zabiegu przedłużania, polecamy lifting rzęs, który podkreśla naturalną oprawę oka. Zabieg ten polega na podkręceniu prawdziwych rzęs przy zastosowaniu specjalistycznych produktów, a jego efekty pozostają widoczne do 6 tygodni.

Studio jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Noble Lashes.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.