Ambra Day SPA

Królowej Jadwigi 100, 30 - 209 Kraków (Biały budynek ( wejście z boku budynku))

Masz ochotę na chwilę prawdziwego relaksu po stresującym dniu? Ambra Day Spa to miejsce, w którym rozpieścisz zmysły. To wyjątkowe day spa znajduje się w Krakowie i oferuje klientom różnorodne zabiegi z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej. Specjaliści z gabinetu pracują jedynie na wysokiej klasy produktach. Przyjemnie urządzone wnętrza i miła obsługa sprawiają, że każda chwila pełna jest przyjemności.

Dlaczego warto odwiedzić Ambra Day Spa? Przede wszystkim można skorzystać tu z wysokiej klasy zabiegów spa, wśród których znajdują się różnorodne relaksujące i lecznicze masaże, rytuały o działaniu upiększającym, wyszczuplającym i odmładzającym oraz bandażowanie. Można przyjść tu także na usługi kosmetyczne, np.: stylizację paznokci, depilację woskiem i piercing. Co więcej, klienci Ambra Day Spa mogą zasięgnąć bezpłatnych porad kosmetycznych. W trakcie konsultacji specjalista oceni stan skóry oraz doradzi zabiegi, które pozwolą usunąć niedoskonałości oraz odejmą lat. W gabinecie można również kupić zaproszenia na zabiegi, które staną się świetnym prezentem dla kogoś wyjątkowego.

Ambra Day Spa znajduje się na Krakowskich Błoniach w stolicy Małopolski. Zlokalizowane jest przy ul. Królowej Jadwigi 100, w białym budynku. Wejście do spa znajduje się z boku nieruchomości. W pobliżu położony jest parking. Gabinet jest przyjazny dla dzieci. Na wizyty warto umawiać się przez Internet, a płatność za zabiegi można uiścić gotówką lub kartą. Zapraszamy na prawdziwy relaks w doskonałej atmosferze!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.