AMBASADA URODY

KRÓLOWEJ JADWIGI 31/1, 48-200 prudnik

Zapraszamy do profesjonalnego zakładu fryzjerskiego w Prudniku. Ambasada Urody znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 31/1. Czekają tam na Ciebie zdolni styliści, którzy z przyjemnością odmienią look dobrze dobraną fryzurą.

W ofercie Ambasady Urody znajdują się specjalistyczne zabiegi z zakresu stylizacji i regeneracji włosów. Oferta salonu adresowana jest do kobiet i mężczyzn. Można znaleźć w mniej m.in.: strzyżenie, modelowanie, koloryzację, prostowanie, pasemka, balejaż, czesanie oraz upięcia. Zachęcamy również do korzystania z efektywnych zabiegów regenerujących włosy, podczas których stosowane są najwyższej klasy preparaty rewitalizujące. W salonie urody można także wypielęgnować paznokcie u dłoni i stóp.

Warto zaznaczyć, że styliści z Ambasady Urody specjalizują się w efektywnym farbowaniu włosów. Koloryzację przeprowadzają z użyciem wysokiej klasy kosmetyków, które nadają fryzurom piękne barwy. Nie boją się przy tym wyzwań i chętnie pomagają w trudnych przypadkach, np. gdy trzeba poprawić efekty stylizacji przeprowadzonej w domu lub innym zakładzie.

Wszystkie klientki salonu fryzjerskiego mogą liczyć na miłe i profesjonalne doradztwo w zakresie zmian wizerunku. Styliści chętnie podpowiedzą także, jakie kosmetyki warto wykorzystywać w codziennej pielęgnacji włosów.

Już teraz na wizytę w Ambasadzie Urody umówisz się przez Internet! Oszczędź swój cenny czas i zarezerwuj ją online. Serdecznie zapraszamy!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.