Przejdź do głównej zawartości

Ambasada Urody

Moniuszki 5A/1a, 58-506 Jelenia Góra

Ambasada Urody Iwony Łapińskiej powstała w 1993 r. dla osób, które pragną połączyć profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne z relaksem w intymnej oraz miłej atmosferze.
W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi dostosowane do każdego wieku oraz stanu skóry, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Proponujemy Państwu najnowocześniejsze metody odmładzania skóry, wyszczuplania i modelowania sylwetki, masaże lecznicze i relaksacyjne, najnowsze trendy w manicure i pedicure. Specjalizujemy się w zabiegach, mających na celu intensywną rewitalizację skóry w problemach estetycznych, takich jak jej wiotkość, przebarwienia, rozstępy, blizny. Zajmujemy się utrzymywaniem, przywracaniem oraz zwiększaniem atrakcyjności twarzy i ciała. Dzięki urządzeniom o najwyższych standardach i skuteczności, gwarantujemy najlepszą jakość usług oraz pomoc w wyborze najskuteczniejszego programu indywidualnej pielęgnacji. W trosce o Państwa bezpieczeństwo stosujemy tylko sprawdzone kosmetyki renomowanych firm oraz przestrzegamy wszelkich zasad higieny. W naszym salonie istnieje możliwość nabycia specjalistycznych i skutecznych preparatów, wspomagających długotrwałe utrzymywanie się efektów zabiegów. Naszą ofertę stale wzbogacamy o nowe metody pielęgnacji zapewniające zdrowy i piękny wygląd.
W 2013 r i 2014 r salon został wyróżniony „Wiktorem Jakości” oraz „Oskarem Jakości”. Ambasada Urody jest miejscem, w którym widoczne efekty idą w parze z kojącymi zapachami oraz odprężającą muzyką. Jesteśmy gabinetem kompleksowym, wierzymy w ścisłą współpracę kosmetologa, lekarza, fizjoterapeuty i dietetyka w celu otrzymania najbardziej pożądanych efektów.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa