Amariss Medical Spa - Opinions

ul. Balicka 79, Kraków
3.0
4 opinie

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu chodzę na zabiegi medycyny estetycznej do pani doktor i jestem zadowolona. Pani doktor wszystko dokładnie mówi, co będzie robić, jakie są skutki uboczne. Nie było żadnego brzydkiego zapachu. Co do lokalizacji to dojazd jest dobry, salon zaraz przy drodze, parking. U kosmetyczki nie byłam wiec się nie wypowiadam. Nie wiem kto jest właścicielka. Zarówno pani na recepcji jak i sama lekarka bardzo miłe.

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  Według opisu miał to być jeden z najlepszych salonów w Krakowie... Nic bardziej mylnego! Salonik jest malutki, brzydki i śmierdzi niesprawną kanalizacją. Zabiegi są bardzo drogie, oferta uboga i nieciekawa. Nawet uśmiech personelu nie jest w stanie ukryć podstawowych braków i rażących niedociągnięć. Co gorsza właścicielka awanturuje się do klientów! Radzę tego miejsca po prostu unikać, szkoda nerwów na rozczarowania.

 • MA
  1.0
  niezweryfikowany

  Masakra. Nie dość, że daleko od centrum to jeszcze drogo i nieskutecznie. Obsługa raczej sympatyczna, pomijając szefową, która zachowuje się niemiło z wyższością, niestety zabieg=katastrofa. Cena zupełnie niewspółmierna do efektu, nie warto płacić prawie 300zł za ładny zapach... W dodatku salon chyba upada, bo w godzinach pracy pojawiają się komornicy żądający spłaty jakichś długów, czego byłam naocznym świadkiem...

 • AM
  4.0
  niezweryfikowany

  Idealne miejsce. miła i fachowa obsługa. Wykształcony personel. Sprzęt wysokiej klasy a dodatkowo cały czas panuje tam atmosfera relaksu.