Przejdź do głównej zawartości

AMARI Spa Toruń

Ślusarska 6, 87-100 Toruń

Amari to miejsce spokoju i relaksu, gdzie zadbamy o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku.

Jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu Tajskiego i dbamy o naszych klientów już 5 lat. W ciągu tego czasu pomogliśmy wyciszyć się, zrelaksować, a nawet wyeliminować długotrwały, męczący ból u naszych Klientów.

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności. Wybierani na drodze licznych castingów, charakteryzują się wyjątkową energią, zdecydowaniem, siłą i ogromnym doświadczeniem. Każdy z nich ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.

Gwarantujemy najwyższy standard usług w każdej naszej placówce. Inspirujemy się salonami działającymi w Tajlandii i do naszych zabiegów wykorzystujemy oryginalne, naturalne Tajskie kosmetyki.

Wizyta w naszym Spa przeniesie Cię na chwilę w świat orientu i pozostanie na długo w Twojej pamięci.

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa