Przejdź do głównej zawartości

Amari Spa Promenada Masaż Tajski

Ostrobramska, 04-175 Warszawa

Amari Spa Promenada, to wyspa spokoju i relaksu, gdzie zadbamy o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku orientu.
Wizyta w naszym Spa pozostanie na długo w Twojej pamięci!

Naszą misją, którą realizujemy z sukcesem już od kilku lat, to pomóc Ci wyciszyć się, zrelaksować, a nawet wyeliminować długotrwały, męczący ból.

W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności. Wybierani na drodze licznych castingów, charakteryzują się wyjątkową energią, zdecydowaniem, siłą i ogromnym doświadczeniem. Każdy z nich ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.

Gwarantujemy najwyższy standard usług w każdej naszej placówce. Inspirujemy się salonami działającymi w Tajlandii i do naszych zabiegów wykorzystujemy oryginalne, naturalne Tajskie kosmetyki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Nasz salon mieści się na drugim piętrze w CH Promenada. Poszukaj najbliższej windy w centrum, a wjeżdżając na drugie piętro, szybko nas znajdziesz i przeniesiesz się w inną przestrzeń - przestrzeń relaksu.