Alterlook

Bolesława Prusa 61, 43-300 Bielsko-Biała (skrzyżowanie z ul. Żywiecką)

Alterlook to wyjątkowy adres na mapie Bielska-Białej. Salon powstał z ogromnej pasji do mody i z zamiłowania do perfekcyjnych detali. Jeśli jesteś wymagający i masz dosyć sztampowego traktowania w salonach hair&beaty – sprawdź nas.

Oddaj się w ręce doświadczonych stylistów fryzur, paznokci, wizażystów. Nie tylko uczeszemy Cię i umalujemy. Podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i najnowszymi trendami. Doradzimy, jak uwydatnić Twoje atuty i jak ukryć ewentualne słabe strony. Tutaj Twoje potrzeby zawsze będą na pierwszym miejscu. W przyjaznej, intymnej i niespiesznej atmosferze wysłuchamy Cię, doradzimy najlepsze stylizacje i wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązania.

Jeśli marzysz o nienagannym zaroście, zapraszamy do naszego kącika barberskiego, gdzie kompleksowo zajmiemy się kształtem, kolorem i strzyżeniem Twojej brody.

Wyróżnia nas zaangażowany zespół pasjonatów profesjonalnego kreowania wizerunku, który służy pomocą osobom indywidualnym oraz większym grupom. Nauczymy Cię jak dobrze wyglądać na co dzień. Organizujemy również szkolenia dla osób, które zawodowo zajmują się fryzjerstwem. Mamy doświadczenie przy organizacji sesji zdjęciowych i współpracujemy z szeregiem profesjonalnych fotografów. Nasz team jest otwarty na każdy rodzaj współpracy i zrealizuje Twój każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł. Zapraszamy!

Wszystkie usługi

Zespół

Klaudia Gorczewska
Instruktor fryzjerstwa i wizażu, Leader
Klaudia Jędrzejko
Klaudia Jędrzejko
Instruktor fryzjerstwa, Trycholog, Barber
Ewa Sidzina-Bożek
Ewa Sidzina-Bożek
Fryzjer stylista, Team Leader, Barber, Trycholog,
Agata Kublin
Linergista, Wizażysta, Stylizacja rzęs i paznokci, Kosmetyka kolorowa
Sara Baczewska
Sara Baczewska
Fryzjer stylista, Barber
Monika Bieniek
Monika Bieniek
Fryzjer stylista, Barber

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.