AlterEgo

Alternatywy 4, 02-775 Warszawa

Piękno nie ma przed nami żadnych tajemnic. Alter Ego to gabinet kosmetyczny, który stworzyliśmy po to, aby zadbać o wszystkie aspekty urody. Chcemy, aby nasze klientki były nie tylko piękne, ale i szczęśliwe. Dlatego robimy wszystko, aby czas spędzony w Alter Ego był przyjemny i pozytywnie nastrajał do życia.

Do naszego gabinetu zapraszamy na profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało i włosy. Zajmujemy się strzyżeniem, koloryzacją i modelowaniem włosów. Przeprowadzamy również zagęszczanie fryzury, do którego wykorzystujemy wysokiej jakości naturalne włosy. W Alter Ego warto skorzystać także z różnorodnych zabiegów odżywiających i odmładzających cerę (stosujemy m.in. mikrodermabrazję, kwasy oraz fale radiowe), a także usług odchudzających i pielęgnujących ciało. Wykonujemy też makijaż, depilację laserową oraz zajmujemy się piercingiem. Nie boimy się metamorfoz, a ich efekty miło zaskakują nasze klientów.

Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach. Naszych klientów zawsze traktujemy indywidualnie. Zabiegi, wykorzystywane w ich trakcie preparaty oraz wskazówki dotyczące domowej pielęgnacji, zawsze opracowujemy z myślą o potrzebach konkretnej osoby. Nasz zespół to doświadczeni kosmetolodzy i masażyści, których umiejętnościom można zaufać.

Gabinet Alter Ego położony jest w Płocku przy ul. Franciszka Zubrzyckiego 37 lok 27. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do umawiania się na wizyty przez Internet!

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Zespół

Employee default
Małgorzata Karbownik
stylista fryzur
Employee default
Larysa Gordijczuk
stylistka fryzur
Employee default
Aneta Jakubowska
stylistka fryzur
Employee default
Amelia Łokaj
kosmetolog
Employee default
Dominika Stańczyk
kosmetolog
Employee default
Anna Szymankiewicz
kosmetolog

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.