Altanka*

Kościuszki 1E, 05-840 Brwinów (Na przeciwko poczty)

Altanka to kameralny salonik kosmetyczny w Brwinowie, w którym zadbasz o piękne dłonie i paznokcie. Jego właścicielką jest utalentowana stylistka – Anna Marszałek. Kosmetyczka ma artystyczne zacięcie, zna najnowsze trendy i wie, jak prawidłowo dbać o paznokcie. To właśnie dlatego potrafi doradzić piękne stylizacje i namalować naprawdę efektowne wzory. Co więcej, każda wizyta w Altance to chwila prawdziwego spokoju w miłym towarzystwie.

W salonie Anny Marszałek można skorzystać z różnych rodzajów manicure i pedicure, m.in. hybrydowego, japońskiego, klasycznego. Kosmetyczka może zając się również naprawą paznokci, zadbać o męskie dłonie, a także wykonać pedicure leczniczy oraz stylizacje z efektownymi zdobieniami. W Altance warto zdecydować się na podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak henna brwi i rzęs oraz ich regulacja. Wszystkie stylizacje są wykonywane przy użyciu wysokiej jakości produktów, które długo utrzymują się na paznokciach i nie niszczą płytki.

Salon kosmetyczny mieści się w Brwinowie przy ul. Kościuszki 1E. To miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych. Mile widziani są tu również klienci z dziećmi, które mogą zaczekać podczas zabiegu opiekuna. Do Altanki można przyjść także z czworonogiem. Klienci oczekujący na wizytę mogą umilić sobie czas korzystając z WiFi. Na zabiegi w Altance można umawiać się za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.