ALFIJA Lena Myszkowska

Dębowa 7, 05-825 Grodzisk mazowiecki

Alfija to salon urody, który działa już od 2002 r. Jego założycielką jest Lena Myszkowska, kosmetyczka specjalizująca się w zabiegach upiększających, regeneracyjnych i odprężających. Klientki cenią ją nie tylko za prawdziwy profesjonalizm, ale i miłe usposobienie. Chwile spędzone w Alfiji wypełnione są przyjemną rozmową i relaksem.

Z jakich usług można skorzystać w salonie urody Alfija? Oferta jest bardzo szeroka. Znajduje się w niej m.in.: stylizacja brwi i rzęs (henna, regulacja, przedłużanie), make up okolicznościowy (na śluby, studniówki i bale), makijaż permanentny, manicure (hybrydowy, tytanowy, terapeutyczny i klasyczny), pedicure (klasyczny, hybrydowy i podologiczny) oraz depilacja. Warto zdecydować się tu również na różnorodne zabiegi odżywiające cerę – oczyszczanie skóry, mikrodermabrazję czy peeling kawitacyjny. Polecamy także odprężające, prozdrowotne masaże, a wśród nich m.in.: masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami, masaż leczniczy oraz elektrostymulację.

Podczas wizyty w salonie Alfija warto zapytać o kosmetyki do domowej pielęgnacji. Specjalistka z przyjemnością doradzi preparaty dostosowane do rodzaju skóry oraz jej potrzeb.

Salon urody znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Położony jest przy ul.Dębowa 7. Alfija to miejsce przyjazne najmłodszym – Klientkom w czasie zabiegów mogą towarzyszyć dzieci. Tuż przy budynku znajduje się parking. Zachęcamy do umawiania się na wizyty za pomocą internetowego systemu natychmiastowej rezerwacji. W salonie można płacić kartą. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Leny Myszkowskiej!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.