Przejdź do głównej zawartości

ALEKSANDRA Kosmetyka Profesjonalna

os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice

Szanowni Państwo
Witamy serdecznie w gabinecie ALEKSANDRA Kosmetyka Profesjonalna. Już 37 lat dbamy o Państwa piękną skórę i dobre samopoczucie. Jednocześnie przez cały ten czas uczymy się i rozwijamy czerpiąc z tego ogromną radość i satysfakcję. Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że znamy tajemnicę urody.
Od 1982 r. zajmujemy się pielęgnacją twarzy, ciała, dłoni i stóp nieustannie kształcąc i rozwijając się w tej dziedzinie. W 1999 r. zdobyliśmy wyróżnienie, a w 2010 r. główną nagrodę w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie Super Salon organizowanym przez magazyn kosmetyczny dla profesjonalistów "Salon i Elegancja". 27 stycznia 2011 r. Kapituła Nagrody Burmistrza Brzeszcz przyznała swoje doroczne wyróżnienia i Gabinet Kosmetyczny Aleksandra otrzymał Oskarda w dziedzinie przedsiębiorczości. Rok 2014 przyniósł nam kolejne wyróżnienie, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka” uhonorowało nas Certyfikatem Usług Najwyższej Jakości.
Obecnie gabinet znajduje się na os. Paderewskiego 37 w Jawiszowicach. W 2010 r. został rozbudowany i zmodernizowany co znacznie podniosło standard usług. Rok 2019 to kolejny milowy krok w kierunku podwyższania standardów naszych usług. Kompleksowa renowacja wnętrza i elewacji budynku oraz wprowadzenie najnowszych technologii zabiegowych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Proponujemy państwu zabiegi wykonywane z zastosowaniem kosmetyków firm: ENVIRON, Dermomedica, DERMAQUEST, DMK, SESDERMY, Thalgo, EllaBache, Purles oraz polskiej firmy Norel. Do pielęgnacji dłoni i stylizacji paznokci używamy produktów marki OPI, ibd, INDIGO oraz Elarto. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje program Zdrowe Nogi firmy Gehwol specjalizujący się w pielęgnacji stóp z problemami, m. in. stopy cukrzycowej, wrastających paznokci, odcisków i wielu innych. Oferujemy także przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes. Polecamy również różne rodzaje masażu, w tym wyjątkowo warte wypróbowania masaże relaksacyjne. Poza zabiegami manualnymi wykonujemy również zabiegi z użyciem sprzętu specjalistycznego takiego jak:
FUSIOMED,
Laser XLase plus,
CPL,
LPG Cellu M6 (endermologia),
Impress-240 (presoterapia),
CORPO-02 M (elektrostymulacja),
DE 6000 (epilacja, zamykanie teleangiektazji),
Mikrodermabrasion Diamont Skin System (mikrodermabrazja),
kombajny kosmetyczne IONTO COMED (peeling kawitacyjny, sonoforeza),
IOZYNE DF II ENVIRON,
Karboksyterapia CONCERTO,
LightSheer (depilacja laserowa).

Współpracujemy również z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej (botox, restylana, sub'Q, kwas polimlekowy, nici), terapii laserowych oraz laserowego usuwania kwalifikowanych zmian skórnych, makijażu permanentnego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, oraz proponujemy zakup kosmetyków do pielęgnacji w domu, która przedłuży efekty zabiegów.

Polecamy również kartę podarunkową - oryginalne zaproszenie na zabiegi dla najbliższych.

Serdecznie zapraszamy
(-) Aleksandra Wołowiec wraz z zespołem

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online