Przejdź do głównej zawartości

Aleksandra Gwizdka Zona Lashes

Al. Włókniarzy 234, 91-129 Łódź

Aleksandra Gwizdka

Stylistka Rzęs od 26 Czerwiec 2013
Szkoleniowiec ekskluzywnej marki Taida Niklas Lash Collections
Uczestniczka Mistrzostw w Stylizacji Rzęs.
Najważniejsza dla mnie jest Twoja Satysfakcja!
O mnie:
W tym miejscu chciałabym się przedstawić i napisać jak mogę Ci pomóc i rozwiązać problemy związane z pracą lub aplikacją rzęs.
Pomogę Ci w rozpoczęciu Twojej drogi ze stylizacją rzęs abyś od samych podstaw doszła do wyznaczonego przez siebie celu.
Wskaże Ci kierunek rozwoju od samych podstaw i zrobienia pierwszej aplikacji, po wyjazdy na mistrzostwa w stylizacji rzęs.
Powiem Ci gdzie i jak się reklamować, w jaki sposób prowadzić swoje konta w socialmedia oraz jak budować markę osobistą w sieci tak aby Twój kalendarz nigdy nie cierpiał na brak klientek. Jeżeli jesteś już na pewnym etapie to zweryfikujemy Twoją wiedzę i o ile będzie taka potrzeba to uzupełnimy ewentualne braki a następnie zrobimy kolejny milowy krok ku Twojemu szczytowi kariery.
Razem możemy więcej! ;)
Jeżeli chcesz zostać moją klientką pomogę Ci w osiągnięciu doskonałej aplikacji, którą sobie wymarzyłaś.
Być może nie miałaś jeszcze stycznośći z aplikacją rzęs wtedy po dogłębnej analizie razem wybierzemy metodę najbardziej odpowiednią dla Ciebie i Twojego stanu rzęs naturalnych.
Może niedawno miałaś wykonana aplikacje i trafiłaś na nieodpowiednią stylistke, która zamiast spełnić marzenia o idealnej aplikacji zrujnowała tylko Twój światopogląd na tego typu zabiegi?
W takiej sytułacji zapraszam do kontaktu i przedstawienia mi swoich objekcji względem aplikacji rzęs a napewno uda nam się je rozwiać i wyjaśnić czym są spowodowane.
Pamietaj kontakt i rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje a może uda mi się przeciągnąć Cię na rzęsową strone mocy ;P
Mogę zapewnić Cię, że wszystko o czym piszę powyżej możemy razem osiągnąć ale nie zawsze tak było...
Sama zaczynając swoją przygodę trafiłam na mnóstwo przeszkód. W Sierpniu 2013 roku zrobiłam swoje pierwsze (dziś wiem- nieodpowiednie) szkolenie a klientki, które się umawiały a nie przychodziły na aplikacje spędzały mi sen z powiek. Od tamtego czasu trafiłam na wiele szkoleń, które podnosiły jakość mojej pracy jednak nie nauczyły mnie sposobu pozyskiwana klientów, polityki cenowej czy prawidłowej obsługi klienta.
Nieskutecznie podejmowałam kolejne próby. Co nie wiedziałam to sobie dopowiedziałam i tak w większości tamtego czasu byłam samoukiem. Uczyłam się na wielu błedach.
Być może też jesteś teraz w takiej sytułacji i wydajesz kolejne pieniadze na szkolenia, które są niekompletne a przechodząc od jednego szkoleniowca do drugiego robi nam się tylko mętlik w głowie na temat technik, sposobów czy produktów.
Od tego czasu wykonałam już tysiące aplikacji a klientki, które do mnie trafiają zwykle zostają na dłużej. Postanowiłam również, że będe wykonywać szkolenia kompleksowe po których zdobytą wiedzę będzie można wdrożyć od razu po wyjściu z salonu co również przełoży się adekwatnie na zyski.
Ja osobiście od dłuższego czasu szkolę się u topowych stylistek na świecie, głównie są to stylistki z Białorusi czy Rosji, które na ten moment moim zdaniem są numerem 1 na świecie.
Poza szkoleniami z zakresu stylizacji rzęs, edukuję się również z zakresu marketingu, który jest niezbędny do skutecznego i świadomego pozyskiwania klientów, wszak jeżeli mamy dobrą usługę a nikt o niej nie wie to nadal nasz kalendarz nie będzie w najlepszej kondycji.

Przeszłam już wiele ciekawych szkoleń, od 2016 roku jestem również szkoleniowcem a od 2018 szkoleniowcem jednej z najprężniej rozwijających się firm w branży stylizacji rzęs Taida Niklas Lash Collections gdzie również regularnie piszę artykuły branżowe. Biore udział w mistrzostwach w stylizacji rzes a celem, który sobie obrałam jest stanąć na podium mistrzostw w kategori Ekspert.
Jestem zadowolona ze swojego życia ponieważ zawodowo robię to co kocham i wstając rano, szykując się do pracy- cieszę się ponieważ będę wykonywała piękne aplikacje :) Prywatnie jestem kobietą szcześliwie zakochaną, mającą dwie wspaniałe córeczki. Pisząc to właśnie uświadomiłam sobie, że wychodzi na to że jestem spełniona w każdej dziedzinie :P
Faktycznie tak jest. Polecam to każdej kobiecie ponieważ kobieta spełniona to kobieta szczęśliwa.
Stawiajcie sobie cele, marzcie i siegajcie po te marzenia. Osiągacie cele. Nie bójcie sie wychodzić po za nadane nam schematy.
Zadzowń do mnie jeszcze dziś pod numer 533436320 lub napisz na messenger a jeżeli tylko mogę Ci w czymś pomóc to chętnie to zrobię.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online