Aleksandra Borowy Alex - Atelier Fryzjerskie - Opinie

Ul. Żywiecka 39, 43-300 Bielsko-Biała
3.7
6 opinii

Opinie

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Pani Olusia wystawiła mnie w dzień mojego ślubu tj 5 września. Byłam z nią umówiona na upięcie ślubne a ona nie zjawiła się w salonie. Dodam , że 2 tyg wcześniej byłam na próbnej fryzurze ślubnej za którą zapłaciłam 120 zl. Po 1,5 godziny czesania, Pani stwierdziła, że nie powinnam wychodzić w tym upięciu i je rozplątała. Nie profesjonalne zachowanie, . ( zupełnie nie wiem dlaczego, a przecież mogłam sprawdzić, jak długi utrzyma się fryzura) .Pomijając te szczegóły, chce się skupić na dniu dla mnie bardzo ważnym. W dzień mojego slubu, od godziny 6 rano dostawałam sms'y od P. Olusi, że ma opóźnienie i mam się zjawić poł godziny później w salonie, nie przystałam na to gdyż, miałam wszystko umówione a każde poł godziny opóźniłby cała resztę. Dodam,że nie odbierała ode mnie telefonów w ten dzień. Gdy zjawiłam się w salonie, zastałam inna Pania, która powiedziała, że jest fryzjerka i jest w zastępstwie za Pania Olusie. Byłam, bardzo zdziwiona gdyż w smsach od P.Olusi nic nie wskazywało na to ,że jej nie będzie, tylko, że mam opóźnienie z powodu innej klientki. Kłamała w żywe oczy, że Pani Polusia się nagle rozchorowała i się nie zjawi. Kłamstwo za kłamstem leciało, ze czeka na klientke która miałam być najpierw na 8 , później na 7.45, zapytałam jak to mozliwe, jak ja jestem zapisana od miesiąca na godzine 8, stwierdziła, że nie wie ale P. Olusia jej tak przekazała. Po prośbach nowa Pani fryzjerka najpierw skontaktowała się z P.Olusią i zaprosiła mnie na fotel i po obejrzeniu zdjęć zaczeła robić rekonstrukcję fryzury, ze zdjęć przesłanych przez Panią Olusię. Według moich spostrzeżeń wszytsko było zaplanowane, gdzyż na fryzurze próbnej Pani Olusia zrobiła mi 30 zdjęć fryzury z każdej strony, że niby dla mnie. Fryzura nie udała się. Przede wszytskim była za nisko i nie dało wpiąć się welonu .Za którą, kazano mi zapłacić 160 zł, dodam że miałam 40 minut opóźnienia to pokrzyżowało wszystkie moje plany. Pani fryzjerka nie chciała przypiąć mi welonu twierdząc , że będzie mi przeszkadzał, po czym okazało się przy ubieraniu w domu, że fryzura jest za nisko i nie da sie w żaden sposób wpiąć welonu. Naprawde, jestem głęboko zażenowana, tym salonem. Nie umiem wyrazić słowami tego co czułam, bo przez fryzurę spotkało mnie wiele nieprzyjemnych chwil a przecież miał to być mój wymarzony dzień. Także dziewczyny uważajcie, na tą Pani i najlepiej spisujcie umowy, gdyż jak się okazuje Pani Olusia swietnie bawiła się w ten dzień na urlopie a ja przezyłam, jeden z gorszych dni. Nawet nie miała odwagi przeprosić. Tak się nie postępuje P. Olusiu. W społeczeństwie panują pewne normy dobrego wychowania, o których chyba Pani zapomniała. Albo coś innego Pani przysłoniło oczy. Zachowanie Pani było nie profesjonalne. Nie pozdrawiam! Dodam, że teraz dostaje sms z pogróżkami, za to wystawiam opinie i swoje niezadowolenie, Pani Aleksandra grozi założeniem sprawy o zniesławienie.

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Powiem szczerze dawno nie bylam tak bardzo zadowolona z fryzjera.P Aleksandra to mloda utalentowana dziewczyna.Konkretne zdecydowane rece zrobily z moja glowa cos niesamowitego.Kolor cudny.Ciecie rewelacja.No i przepiekny lokal ...warto polecam wszystkim wymagajacym ....super

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  SUPER FRYZJERKA.ZNA SIE NA SWOIM FACHU.DRZWI DO SALONU SIE NIE ZAMYKALY .BYLAM DOPIESZCZONA JAK NIGDY .SUPER CIECIE.I MASAZ UCZENNICY P KAROLINKI ISTNA BAJKA! REWELACJA POLECAM P ALEKSANDRE

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam panstwa
  o pani Oli wyczytalam w gazecie FRYZURY SLUBNE:
  Bylam na modelowaniu,p ALEKSANDRA MA NIESAMOWITY PLASTYCZNY DAR!
  ZROBILA MI PRZEPIEKNA FRYZURE,KOK BYL CUDNY.WYBIERAM SIE W PRZYSZLYM TYG NA KOLOR...REWELKA SALON POLECAM

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  BARDZO POLECAM P ALEKSANDRE BOROWY.MLODA BARDZO UTALENTOWANA DZIEWCZYNA Z NIESAMOWITA SILA PRZEBICIA..przesympatyczna ciepla osoba.

 • PA
  1.0
  niezweryfikowany

  Poszłam pierwszy raz do tej fryzjerki jakiś czas temu. Za taką cenę jaką zapłaciłam oczekiwałam czegoś super! Niestety musiałam się umawiać ratowanie koloru i fryzury u innego fryzjera. Przestrzegam wszystkich przed pania A. Borowy! Lepiej trzymać się z daleka.