ALCHEMIK KOSMETYKA

Wojskowa 4, 60-792 Poznań

Starannie dobrana, profesjonalna kadra, wysokiej jakości kosmetyki oraz wyjątkowa atmosfera – to właśnie przepis na prestiżowy salon fryzjersko-kosmetyczny. Taki właśnie jest Alchemik – wyjątkowe miejsce w Poznaniu, w którym pracują uznani styliści. Tutaj fryzura najpierw powstaje w umyśle jej twórcy, by później stać się wyrazem osobowości i stylu życia klienta. W strefie kosmetycznej natomiast realizowane są marzenia o pięknym wyglądzie i pełnym relaksie.

Kadra Alchemika to wykwalifikowani styliści, top styliści i master styliści oraz doświadczeni kosmetolodzy. To osoby, które zostały starannie wybrane spośród szerokiego grona kandydatów, które wyróżniają się nie tylko wiedzą i pasją, ale także wyjątkową osobowością.

Wśród usług fryzjerskich świadczonych w salonie Alchemik znajduje się kreatywna stylizacja fryzur, prostowanie, modelowanie oraz ich pielęgnacja. Warto zaznaczyć, że koloryzacja w salonie Alchemik przeprowadzana jest z wykorzystaniem luksusowych produktów marki Davines. Można tu poddać się wyjątkowemu zabiegowi odtoksyczniającemu włosy i skórę głowy.

Alchemik to również bogata oferta wysokiej jakości usług kosmetycznych na ciało, twarz (m.in. przeciwstarzeniowy rezonans skóry i masaże liftingujące), okolice oczu, dłonie i stopy. W salonie przeprowadzana jest też depilacja. Można tu także kupić bony prezentowe, które będą świetnym upominkiem dla rodziny, przyjaciół lub współpracowników.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Alchemik położony jest na poznańskim Łazarzu, przy ul. Wojskowej 4. Zapraszamy!

Kosmetyczka
Paznokcie
Depilacja

Zespół

Magda
Magdalena Grzegorzewska
Employee default
Diana Wicijewska

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.