Akademia Wierzbicki&Schmidt Będzin

11 Listopada 12B, 42-500 Będzin

Znasz program „Ostre cięcie”? Miło nam poinformować, że salon Wierzbicki & Schmidt, firmowany przez gwiazdy telewizyjnego hitu, znajduje się w Będzinie przy ul. 11 Listopada 12B. Pracownia zlokalizowana jest w pobliżu hipermarketu Kaufland oraz przystanku autobusowego.

Tym, co wyróżnia salony WS Academy jest najwyższa jakość, która przejawia się nawet w drobnych szczegółach. Pracownicy będzińskiej filii to fryzjerzy z prawdziwego zdarzenia z artystycznym zacięciem, którzy potrafią zaproponować naprawdę efektowne fryzury. W swojej pracy korzystają jedynie z wysokiej klasy kosmetyków oraz innowacyjnego sprzętu. To właśnie dzięki temu fryzury nie tylko prezentują się perfekcyjnie, ale także długo utrzymują efektowny wygląd, a włosy są piękne i odżywione.

W ofercie salonu można znaleźć strzyżenie, specjalistyczną koloryzację, rytuały odżywiające włosy oraz upięcia na specjalne okazje. Panowie mogą skorzystać tu z usług barbera. W salonie przeprowadzane są również zabiegi kosmetyczne, a wśród nich m.in. regulacja i henna brwi, depilacja, manicure, peelingi oraz mikrodermabrazja diamentowa.

Ogromną zaletą salonu Wierzbicki & Schmidt położonego w Będzinie jest rodzinna atmosfera. Tutaj poczujesz się jak w domu, w otoczeniu przyjaznych i życzliwych osób. Styliści z przyjemnością zdiagnozują stan Twoich włosów oraz skóry głowy, doradzą ciekawe fryzury, a także pomogą w wyborze kosmetyków do domowej pielęgnacji. Serdecznie zapraszamy.

Zespół

Artur  Bonias
Artur Bonias
Fryzjer
Agnieszka Filipowska
Agnieszka Filipowska
Patryk Macios
Patryk Macios
Denis  Rudnicki
Denis Rudnicki
Damian Trendowicz
Damian Trendowicz
Kamila Wielgórska
Kamila Wielgórska

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.