Akademia Stylu Mariusz Szymojko STUDIO KREOWANIA WIZERUNKU - Opinions

Julianowska 68d, 05-500 Piaseczno
4.2
5 opinii

Opinie

 • AM
  1.0
  niezweryfikowany

  Fryzjer był wyraźnie spięty i zdenerwowany, co mam wrażenie że mocno wpłynęło na jakość usługi. Zrobił z moich włosów siano - nie układają się. Ciąl jak chciał nie pytajac o oczekiwania. W stosunku do personelu był niemiły i arogancki co wprowadzalo kiepską atmosferę. Nie polecam.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon bardzo kameralny z rodzinną atmosferą. Stylista Szymojko bardzo profesjonalny. Świetne cięcie, kolor super ( trzymał się długo). Zastosował regenerację z komórek macierzystych - włosy miękkie, dostały objętości. Cena adekwatna do usługi. Moje oczekiwania zostały zaspokojone. Jeden minus za opóźnienie. Planowałam wcześniej wyjść, ale cóż dla urody trzeba cierpieć.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Fryzura ślubna warta swojej ceny. Trzymała się całą noc. Zgrana do mojej sukni idealnie. Mariusz Szymojko podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Wysłuchiwał moje pomysły. Jednak w rezultacie i tak zrobił po swojemu - jednak muszę przyznać, ze miał rację

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetne miejsce, pełne klasy. Moje oczekiwania zostały spełnione. Chciałam fryzurę jak u Sochy, jednak fryzjer odradził mi tę decyzję. Zrobił kompletnie coś innego. Byłam zaskoczona wynikiem, jednak zadowolona. Mimo lekkiego spóźnienia stylisty (30 minut) polecam gorąco.

 • AR
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem stałą klientką Pana Mariusza i uważam,że faktycznie jest mistrzem. Doskonale dobrał mi fryzurę,chciałam mieć boba,nie zgodził się,zaproponował lekką luźną fryzurkę.Zaufałam mu,w końcu jest stylistą prawda? i co? jestem super ,super zadowolona. Nie jestem tam częstym gościem najwyżej raz na 3 miesiące,bo tak doskonale obcięte włosy długo się układają bez potrzeby poprawek, ale za każdym razem wychodzę z salonu Pana Mariusza szczęśliwa i zadowolona. Świetne cięcie,Pan Mariusz przemiły,inteligentny człowiek z poczuciem humoru,a jego pracownicy bardzo uprzejmi. Miło spędzam czas nawet jeżeli chwilkę muszę poczekać to zawsze w komfortowych warunkach z pyszną kawką i ciasteczkiem. Polecam Pana Mariusza Szymojko i jego salon z całego serca a przy okazji dziękuję :-)