Akademia Próżności 'la notre'

Mikołaja Kopernika 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Akademia Próżności ‘la notre’ to miejsce stworzone dla osób poszukujących przestrzeni dla własnego „JA”, w której można zaspokoić próżność duszy i ciała. Przyjemne kobiece wnętrza tworzą wyjątkowy klimat. Inspiracją do stworzenia Akademii były kobiety - ikony stylu – Marilyn Monroe oraz Audrey Hepburn. Kobiety tak różne, pokazujące piękno na wiele sposobów. I taka właśnie jest Akademia – z jednej strony trochę baśniowa, pełna delikatnej kobiecej elegancji, dziewczęcości, a z drugiej czarująca i wydobywająca seksapil.

Nasi eksperci zapewniają profesjonalne zabiegi dla twarzy, ciała, relaksujące masaże, fachową pielęgnację dłoni i stóp; tworzą zachwycające fryzury i spojrzenie, dzięki profesjonalnym stylizacjom i zagęszczonym rzęsom.

Akademia to również strefa zdrowego ciała, która oferuje szerokie spektrum zajęć ruchowych, od antycellulitowych i spalających tkankę tłuszczową ćwiczeń po wyciszające uspokajające zajęcia pilatesu i jogi. Pod okiem naszych trenerów nasi goście osiągają ładną sylwetkę oraz wzmacniają swoje ciało.
Perfekcyjna obsługa oraz najwyższej jakości dobrane kosmetyki używane podczas zabiegów podtrzymują filozofię Akademii: poprawa urody, wydobycie blasku, poprawa samopoczucia, z równoczesnym osiągnięciem maksymalnie dobrych i szybkich efektów.

To miejsce wybierają wymagające klientki, które cenią jakość oraz przyjemną atmosferę. To właśnie dla nich ciągle ulepszamy to miejsce oraz szkolimy się z nowych technik dbania o wygląd.

kosmetyczka

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Usługi różne

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.