Akademia Makijażu i Urody ,,Metamorfoza"

Bednarska 14a, 82-300 Elbląg (Stare Miasto Elbląg)

Uroda i naturalne piękno to ponadczasowa klasa i szyk, a dbałość o to piękno to pewność siebie, której nie sposób nie docenić. Jesteśmy po to, aby wywoływać Twój uśmiech i umacniać Twoją wiarę w siebie. Akademia Makijażu i Urody Metamorfoza kreuje Twój image i sprawia, że czujesz się dobrze we własnym ciele.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin życia, którzy gwarantują kompleksową analizę Twojego obecnego wizerunku. W przemyślany sposób, we współpracy ze sobą i przy Twojej aprobacie zaprojektują program Twojej metamorfozy. Przejdziemy wspólnie całą drogę do satysfakcjonującej zmiany: masaż, modelowanie sylwetki, układanie zdrowej i zbilansowanej diety, przegląd szafy, dobór kolorów do Twojej urody, profesjonalny makijaż połączony z przydatnymi w Twoim codziennym życiu wskazówkami, elegancka zdobienie paznokci i seksowne przedłużanie rzęs.
Zapraszamy Cię również na indywidualne konsultacje z jednym ze specjalistów. Niezależnie czy zdecydujesz się na całkowitą metamorfozę bądź wybierzesz spotkanie ze specjalistą, na każdym etapie towarzyszy Ci nasza wiedza, wsparcie i rzetelna rada. Uwolnimy Cię od stresu i wątpliwości. Doradzimy Ci co jest dla Ciebie dobre, a czego powinieneś unikać. Sprawimy, że Twoje życie nabierze kolorów, a Ty zyskasz nowe atrakcyjne i urocze oblicze.

Spotkanie z nami przebiega w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Poprzez wysoką kulturę osobistą i wysoki poziom świadczonych usług pragniemy zyskać Twoje zaufanie i zapewnić Cię o naszym całkowitym oddaniu Twojej sprawie. Z nami zyskasz prawdziwy styl, nie tylko chwilową stylizację.

Zachęcamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony na FB: Akademia Makijażu i Urody – Metamorfoza.

Wszystkie usługi
4.9
58 opinii

Opinie

 • GA
  5.0

  Pełen profesjonalizm podczas zabiegu endermologii. Bardzo dobra atmosfera. Polecam wszystkim paniom, które szukają efektywnego zabiegu dla poprawy wyglądu ciała. Dobry sprzęt, wiedza i doświadczenie.

 • KL
  5.0

  Masaż wykonany bardzo profesjonalne. Polecam zabiegi u Mistrza ;)

 • DO
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona ;)

 • AL
  5.0

  Lifting rzęs na najwyższym poziomie. Za każdym razem wychodzę tak samo zadowolona. Pani Justyna odratowała moje popalone w innym zakładzie rzęsy. Uważnie słucha uwag klientek i zawsze doradza jak najlepiej. Rzęsy są odżywione i pięknie podkręcone. Jeśli lifting rzęs to tylko tutaj :)

 • AL
  4.0

  Wizytę na masażu ciepłą czekoladą, oceniam bardzo dobrze. Samo przeprowadzenie masażu mogę ująć słowem - mistrzostwo. Jednak sugerowałabym Państwu wyciszyć drzwi. Przez połowę masażu, słyszałam rozmowy i śmiechy Pań oraz odgłosy dochodzące z pomieszczenia gospodarczego (które wydaje mi się, że jest obok pokoju do masażu), ponieważ słyszałam głosy noszenia, spadania przedmiotów, zgniatania folii. W przypadku tego typu masażu człowiek ma się zrelaksować, a odgłosy dochodzące zza ściany skutecznie to uniemożliwiały . Zagłuszały nawet muzykę. W każdym razie, jestem pewna, że skorzystam ponownie z Państwa oferty ;)

Zespół

Employee default
Stylizacja Rzęs - Makijaż Justyna Piotrowska
Employee default
Masaż - Endermologia Michał Metza
Employee default
Patrycja Dyrmo
Employee default
Makijaż - Wizaż Luiza Saas
Employee default
Opiekun Grupy - Animator Monika Olszewicz
Employee default
Stylizacja Paznokci - Brwi Paulina Gałązka

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.