Przejdź do głównej zawartości

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | VIOLETA CZERWONKA

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 489, 35-304 Rzeszów (Bezpośrednio przy ulicy głównej. Duży biały budynek)

Założycielką Ogólnopolskiej Akademii Kosmetologii jest dr Violeta Czerwonka - autorytet w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Jako pasjonatka i profesjonalistka, z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, postanowiła stworzyć miejsce, w którym zarówno klienci indywidualni jak i specjaliści z branży Beauty poczują się wyjątkowo. Od 2003r. w jednym miejscu można skorzystać z usług gabinetu kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej, certyfikowanego centrum szkoleniowego oraz hurtowni sprzętu kosmetycznego.

Dr Violeta Czerwonka wraz ze swoim zespołem codziennie dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów, wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabiegi, z których można skorzystać w Rzeszowie to m.in.: trychologia, podologia, mikropigmentacja, stylizacja paznokci, rzęs oraz nowości w dziedzinie medycyny estetycznej: HIFU, Geneo czy Karboksyterapia. Violeta Czerwonka dba nie tylko o piękny wygląd swoich klientów ale pomaga rozwiązywać im problemy skórne z jakimi się zmagają. Jej wiedza pozwala na skuteczne leczenie: trądziku, przebarwień, rozstępów, blizn, żylaków czy łuszczycy.

Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów renomowanych firm kosmetycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalnie wykonany zabieg w gabinecie to nie tylko wiedza, umiejętności oraz dobrze dobrane produkty. Wielkie znaczenie ma także urządzenie, którym ten zabieg jest wykonywany. Dlatego dajemy dostęp do urządzeń najwyższej jakości, wiodących, europejskich producentów.

Obecnie współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami kosmetycznymi – naszymi partnerami od wielu lat są są przede wszystkim Amerykańska Forma FOREVER, NovaSpa, Medicine Italian Estethic, ITP Esthetique , Environ, Dermalogica, Mediderma. Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach kosmetycznych oraz kongresach medycyny estetycznej, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.