Agnes

1Maja 8/7, 63-800 Gostyń (wejście od ulicy Kaczej)

Jest takie miejsce, gdzie niepodzielnie panują piękno, harmonia i wysublimowana kobiecość. Miejsce, które inspiruje i kreuje estetyczną rzeczywistość. Twoje urodowe sanktuarium i pracownia doskonałości. To salon Agnes w Gostyniu na ul. 1 Maja 8/7.

Tutaj możesz zapomnieć o całym świecie, zanurzając się w atmosferze spokoju i życzliwości. Zaangażowani specjaliści zaopiekują się Twoim ciałem i umożliwią Ci relaks zupełny. Nie musisz się o nic martwić. Koncentracja na detalach, staranność i perfekcjonizm to cechy szczególne naszej ekipy. Pomagamy Ci osiągnąć wewnętrzną równowagę i pełnię zadowolenia. Jesteś naszym gościem i dokładamy wszelkich starań, abyś czuła się u nas naprawdę wyjątkowo. Przed zabiegiem zapraszamy Cię na konsultacje w czasie których staramy się poznać Twoje potrzeby, szczegółowo określamy wymagania Twojej skóry i opracowujemy indywidualną koncepcję pielęgnacyjną, która współgra z Twoim stylem życia, oczekiwaniami i możliwościami. W poszanowaniu Twojej osoby dbamy o Twoje bezpieczeństwo, a kwestię higieny w salonie traktujemy z olbrzymią powagą. Korzystamy z narzędzi jednorazowych, a sprzęt wielorazowego użytku poddajemy profesjonalnej sterylizacji w autoklawie.

Nie boimy się wyzwań i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wciąż podnosimy kwalifikacje i rozwijamy swoje kompetencje, aby móc zawsze zaproponować Ci najlepsze rozwiązania w najwyższej jakości. Postawa proaktywna pozwala nam na stałe poszerzanie oferty i proponowanie Ci ciekawych nowości branży kosmetycznej.

Sprawdź poniżej nasze propozycje zabiegów i zaplanuj nasze spotkanie już dziś.

Wszystkie usługi

5.0
198 opinii

Opinie

 • PW
  5.0
  regulacja brwi - standardowa cena

  Bardzo dobrze. Dziękuję.

 • SA
  5.0
  henna brwi z regulacją - starszy stylista

  Pełen profesjonalizm. Za każdym razem jestem zachwycona i zadowolona z zabiegu. Od 8 lat chętnie wracam. Czysto, sterylnie, profesjonalnie, zawsze uśmiechnięta ekipa chętnie rozwiąże wszelkie wątpliwości i udzieli odpowiedzieć na pytania.

 • AN
  5.0
  pedicure hybrydowy + ściągnięcie - standardowa cena

  Pedicur wykonany bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Panią Hanie;))

 • AN
  5.0
  henna brwi z regulacją - standardowa cena

  Brewki jak zawsze wykonane perfekcyjnie przez Panią Hanie goraco polecam;))

 • BA
  5.0
  manicure hybrydowy ze ściągnięciem, hybrydy - standardowa cena

  Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam!

Zespół

Data
Agnieszka Gruszczyńska
Data
Hanna Smektała
Data
Weronika Poprawa

Udogodnienia

 • Parking

 • Przyjazne dla dzieci

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.