Agata Dadok Salon Fryzjersko-Kosmetyczny - Opinions

Ul. Zielona 127, 34-350 Węgierska Górka
2.7
3 opinie

Opinie

 • ZX
  1.0
  niezweryfikowany

  Szok! Wizyta ekspresowa , strzyzenie meskie „ na 1” okazało się że fryzjerka nie posiadała takiego sprzętu.... ogoliła włosy tak że po wyjściu od niej musiałem prosić siostrę o poprawki ( ktora fryzjerka nie byla i nie bedzie- jednak zrobila to lepiej niz p.Agata. Proponuje zacząć od kupna sprzetu ktory niestety jest konieczny w salonie fryzjerskim. Smiech i wstyd.

 • RO
  2.0
  niezweryfikowany

  Odradzam obsluge pani fryzjerki - wlascicielku salonu, traktuje ona klienta po macoszemu, absolutnie czlowiek nie ma poczucia, ze jest dla pani wazny. Pani, robiac henne rzes, zostawila mnie i poszla porozmawiac ze znajoma, co zaskutkowalo szczypieniem oczu. Ciecie wlosow polegalo na "machnieciu" nozyczkami kilka razy' pani nie pokazala nawet w lustrze efektu pracy, w domu natomiast bylam przerazona krzywiznami, ktorych dokonala fryzjerka na mojej glowie. Do tego w salonie-na pozor eleganckim-jest brudno. Pozytywne slowa kieruje w strone corki wlascicielki-pani kosmetyczki, ktora w przeciwienstwie do matki jest profeskonalistka. To od niej pani Agata powinna sie uczyc.

 • GR
  5.0
  niezweryfikowany

  byliśmy na urlopie od 14 do 21 września 2014r i jak by przy okazji żona z córką korzystały z usług fryzjerskich salon kosmetyczny super wyposażony estetyczny można powiedzieć obłędny noclegi też super galeria zdjęć mówi wszystko fakt, że nie ma kuchni ale i tak stołowaliśmy się na mieście. Pokoje eleganckie salon również, czysto piękne łazienki (wanna lub kabina do wyboru) za 20 pln (taniej się nie dostanie). Nie wykluczone, że jeszcze wrócimy może na weekendy
  Gospodarze sympatyczni mimo braku wifi.
  Polecam noclegi i usługi fryzjersko-kosmetyczne
  Franciszek i Gabriela Butowscy z Dorotką