AgaMona Lawendowe Studio Urody - Opinie

Wiśniowa 40, 02-520 Warszawa
5.0
5 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo, bardzo polecam. Korzystam regularnie z hybrydy, pasty cukrowej, mikrodermabrazji i keratyny - elastyczne i fachowe podejście, miła obsługa. Bogata oferta oraz różne promocje. Laski są urocze!

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z kilku usług oferowanych w salonie - zarówno z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp jak też kosmetyki twarzy i zawsze jestem bardzo zadowolona! Moja cera wygląda coraz lepiej dzięki serii zabiegów wykonywanych przez Panią Monikę, a także kosmetykom które można kupić na miejscu, natomiast paznokcie zrobione u Pani Agnieszki zawsze wyglądają pięknie i co ważne, bez problemu wytrzymują ponad 2 tygodnie (mam oczywiście na myśli "hybrydę"). Muszę również wspomnieć o profesjonalnym makijażu wieczorowym którego nie wykonuję już nigdzie poza Agamoną - trwały, efektowny i dopasowany do upodobań klientek. Polecam Salon wszystkim znajomym, bo jestem pewna, że każdy wyjdzie bardzo zadowolony!

 • AM
  5.0
  niezweryfikowany

  Zostałam stałą klientką tego salonu - został mi polecony i ja też polecam - to ważne, aby trafić na fachowców, którzy swoją pracę wykonują z sercem.
  Korzystałam z kilku usług : lipo-odchudzanie, hybrydowy pedicure, depilacja i zabiegi na twarz, bo bardzo lubię oxybrazję.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług (kilku) i jestem zadowolona. Lubię mikrodermabrazję, hybrydę i depilaację pastą.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Robiłam serię kwasów i oksydermabrazji i jestem piękna:) mam drugą skórę - jestem zachwycona i korzystam z kosmetyków Image jakieś tam poleconych przez Panią Monikę. Depiluję się też w Agamona pastą cukrowej i enzymami - co widzę??? włosów mam coraz mniej! Dziewczyny korzystajcie, zobaczycie, że nie będziecie żałować.
  Marta