AESTHETIC PLACE

Kołodzieja 20c, 80-180 Gdańsk (Osiedle domków jednorodzinnych)

Witam serdecznie, nazywam się Aleksandra Chludzińska. Przygodę z kosmetologią a dokładniej jej nauką rozpoczęłam w 2009 roku. Na bieżąco poszerzałam swoją wiedzę w szkołach oraz kursach co pozwoliło mi uzyskać tytuł MAGISTRA KOSMETOLOGII. Moim wielkim marzeniem było stworzyć miejsce, w którym będę mogła uszczęśliwić niejedną osobę. Tak powstało miejsce AESTHETIC PLACE, w którym oferuję zabiegi z zakresu KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ. Największą satysfakcję w mojej pracy sprawia mi nie tylko poprawianie Waszego wyglądu ale również Waszego samopoczucia i pewności siebie.

Stale się rozwijam uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach oraz kongresach, aby móc wprowadzać do swojej pracy nowości rynkowe oraz nowoczesne techniki zabiegowe. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej.
Serdecznie zapraszam na spotkanie, gdzie trafisz w profesjonalne i bezpieczne ręce. Pracuje wyłącznie na certyfikowanych, bezpiecznych i sprawdzonych preparatach. Na naszym spotkaniu wykonuje dokładną analizę skóry, dobieram spersonalizowany zabieg oraz tworzę Twoją indywidualną Kartę Klienta.
Zapraszam do kontaktu oraz na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Po więcej zdjęć zapraszam na mój profil na Facebook'u: https://fb.me/aesthetic.place.gdansk

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.