AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin (Razem z gabinetem stomatologicznym, pierwsze piętro po lewej stronie. Czarno biały napis "GABINETY" na domofonie.)

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz mikropigmentacja estetyczna i medyczna są specjalnością salonu Aesthetic, którego założycielką jest Justyna Grondke. Kosmetyczka jest utalentowaną linergistką, która od lat gromadzi specjalistyczną wiedzę. Posiada ogromne doświadczenie, a swoje umiejętności doskonalili pod okiem najlepszych. To właśnie dlatego Aesthetic cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Ta renoma sprawiła również, że w 2015 r. firma zdobyła drugie miejsce w plebiscycie Głosu Szczecińskiego „Laur Piękna”, w kategorii „Najpopularniejsza kosmetyczka”. W 2016 r. Justyna Grondke znów odniosła sukces w tym samym konkursie, a jaj salon znalazł się na trzecim stopniu podium.

W ofercie Aesthetic można znaleźć różnorodne zabiegi upiększające – makijaż permanentny, zabiegi dermoestetyczne, stylizację brwi i rzęs, make up okolicznościowy, zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało, mikrodermabrazję, peelingi chemiczne, a także epilację, laseroterapię i stylizację paznokci. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu renomowanych kosmetyków znanych marek, wśród których można znaleźć m.in. Arkana, Orly, Naturalny Permanentny, Biotek czy Lovely Cosmetics.

Justyna Grondke pomaga także kobietom po mastektomii. Dzięki swoim niebywałym umiejętnościom, potrafi za pomocą mikropigmentacji zrekonstruować trójwymiarową otoczkę brodawki sutkowej.

Salon urody Aesthetic znajduje się w Szczecinie przy ul. Panieńskiej 46/3. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Justyny Grondke. To specjalistka, która potrafi wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.