AESTHETIC Centrum Kosmetologii Profesjonalnej i Fryzjerstwa Beata Bębenek

pl. Kazimierza Wielkiego 4 , 32-800 Brzesko

AESTHETIC Centrum Kosmetologii Profesjonalnej i Fryzjerstwa Beata Bębenek znajduje się przy pl. Kazimierza Wielkiego 4 w Brzesku. Nasz salon to przede wszystkim zgrany i miły zespół, który zadba o Ciebie i sprawi, że poczujesz się piękna i zrelaksowana. W naszej ofercie można znaleźć kosmetyka upiększająca, masaże, masaże relaksacyjne, a także usługi kosmetyczne. Chętnie pomożemy Ci w podkreśleniu Twojej naturalnej urody i doradzimy, który zabieg przyniesie najlepsze efekty. Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach i kosmetykach. Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt w naszym salonie!

5.0
2 opinie

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Mezoterapia igłowa była dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Moja skóra stała się mało elastyczna, a zwykłe kremy nie potrafiły mi pomóc. Koleżanka z pracy poleciła mi to miejsce. Mezoterapia pomogła mi odzyskać dawny i młody wygląd. Skóra jest bardziej napięta oraz elastyczna.

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Zawsze chciałam mieć kolczyk w pępku. Koleżanka ze studiów rekomendowała mi ten salon. W końcu postanowiłam się tutaj wybrać. Obsługa jest naprawdę bardzo miła oraz profesjonalna. Cieszę się, że wybrałam się właśnie tutaj teraz mam naprawdę piękny kolczyk, a ranka zagoiła się bardzo szybko.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.