Przejdź do głównej zawartości

Adidasy i Obcasy - Beauty Center

Warszawska 96, 91-503 Łódź (Okolice Arturówka)

Salon Beauty Center powstał w przepięknej, spokojnej okolicy osiedla Arturówek (Bałuty), które, zachowując wszystkie swoje atuty, dzięki dogodnej komunikacji, pozostaje niedaleko ruchliwego centrum Łodzi. Beauty Center to istna oaza spokojnego, niespiesznego relaksu, który przynosi niebywałe efekty dla Waszej urody. Traktujemy kosmetykę jako sztukę dążenia do prawdziwego piękna. Beauty Center tworzą kobiety, które doskonale rozumieją, że kobiecość niejedno ma imię. Zmysłowa elegancja nie wyklucza biegania w dresach, jeśli akurat macie na to ochotę. Czasy, kiedy kobieta w adidasach wygląda mniej atrakcyjnie niż w butach na wysokim obcasie, dawno minęły. Kobieta wygląda dobrze wtedy, kiedy czuje się zadbana, dopieszczona i ma kogoś, kto ją docenia i motywuje.

Studio gwarantuje indywidualny charakter wizyt, połączonych z dogłębną analizą Waszych potrzeb i wymagań. Służymy pomocą i dobrą radą w każdej sytuacji. Bazujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i znakomitych produktach o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie. Stawiamy na wysoką jakość usług i satysfakcjonujące Was długotrwałe efekty. Wspólnie ustalamy Wasz prywatny program pielęgnacyjny, dostosowany do Waszego trybu życia. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w prestiżowych branżowych szkoleniach, by proponować Wam wszystko, to co najlepsze w branży kosmetycznej. Reagujemy na Wasze opinie i liczymy się z Waszym zdaniem, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę nowymi, ciekawymi propozycjami zabiegów. Oferujemy bony upominkowe na dowolny zabieg lub o wybranej wartości dla Waszych bliskich.

Ponadto z myślą o stałych Klientach przygotowaliśmy kartę stałego klienta, która upoważnia do rabatów nawet do -50%. Szczegółowe informacje na temat naszego salonu znajdziecie na www.bckosmetyka.pl. Poniżej zaś dokonacie szybkiej i łatwej rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa