ADENTIS

ul. Surowieckiego 8 U 802, 02-785 Warszawa

Uroda, piękna i zdrowa skóra to rekomendacja lepsza niż jakikolwiek list polecający.
Zapraszamy do centrum Adentis na bezpłatne konsultacje oraz zabiegi. Naszą dewizą jest najwyższa jakość usług. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje.
To tylko niektóre z zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie: mikrodermabrazja diamentowa twarzy, peeling kawitacyjny, peelingi medyczne, botox, wypełniacze, jonoforeza, sonoforeza, masaż bańką chińską, makijaż.
Zabiegi wykonywane są przy użyciu specjalistycznej aparatury DF I-Onzyme II, która umożliwia wprowadzenia związków aktywnych firmy Environ bezpośrednio do żywych komórek skóry. Pacjent uzyskuje przyspieszone efekty odnowy komórkowej i strukturalnej, a rezultatem jest widoczna poprawa wyglądu skóry, twarzy i ciała, redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień oraz zwiotczeń.
Doświadczony personel pomoże Tobie w walce z problemami skórnymi oraz będzie przeciwdziałać w pojawieniu się nowych. Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podniosą skuteczność terapii i doprowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych.
Dr Aleksandra Gabren- Syller lekarz medycyny estetycznej, dyplomowany kosmetolog medyczny
Absolwentka Studiów Podyplomowych w zakresie Kosmetologii w Medycynie
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Lekarz uprawniony do wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej , wypełniaczy dermatologicznych, peelingów medycznych i roll-citu chirurgicznego.
Natalia Mierzwa dyplomowany kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu.
Kosmetyka to jej pasja. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Specjalizuje się w dermokosmetykach: Environ, DCL, MM System. Posiada uprawnienia do wykonywania peelingów.

2.0
1 opinia

Opinie

 • OK
  2.0
  niezweryfikowany

  Adentis - nie polecam!!, ostrzegam!!, odradzam!!
  Byłam klijentką kliniki nie całe dwa tygodnie wstecz - ukruszyło mi się wypełnienie w jedynce. Odbudowywuję ten ząb (w ok 1/5) od ponad siedmiu lat, średnio raz na 1.5-2 lata, minimalnie ile czasu bezproblemowo trzymało mi się wypełnienie to było 1.5 roku. Zazwyczaj jak nieopacznie ugryzłam coś twardego zdarzało się, że odpryskiwał kawałek wypełnienia.
  Po wizycie w Adentis odkruszył mi się jeden róg wypełnienia dziś - po niecałych dwóch tygodniach!!!, odmówiono mi poprawienia tego, bo zostało uznane, że niby mam wadę zgryzu i to jest przyczyną, a to nie ich problem. Nadmienię, że nie ugryzłam nic twardego, gdy się to stało obgryzałam skórkę przy paznokciu (przepraszam, ale che być dokładna, aby przestrzec innych). Podczas wizyty kazano mi podpisać oświadczenie, zę dentysta nie odpowiada za efekty swojej pracy, ponadto Pani stomatolog nie przystąpiła do odbudowy jedynki dopóki nie zbadała wszystkich zębów tym samym naciągając mnie na prześwietlenie za 200 zł (kiedy ma się ukruszoną jedynkę to zrobi się wszystko aby ją jaknajszybciej naprawić). W efekcie zapłaciłam 650 złotych za to, że moja jedynka nawet nie była zrobiona do końca bo dentystka uznała, że już nie ma więcej czasu (został odbudowany ubytek na dole, a bok został pozostawiony na kolejną wizytę, ktorą wlasnie miałam mieć dziś, ale wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z recepcji i spytała, czy może moją wizytę przełożyć na dwie godziny pózniej, co było dla mnie niewykonalne). Po raz pierwszy zostawiam moją opinie w internecie, oczywiście nie zawsze i nie wszędzie byłam ze wszystkiego zadowolona, ale tak nieuczciwych praktyk jak w Adentis jeszcze nie spotkałam. Ostrzegam i bardzo nie polecam tego miejsca!!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.