Przejdź do głównej zawartości

ADENTIS

ul. Surowieckiego 8 U 802, 02-785 Warszawa

Uroda, piękna i zdrowa skóra to rekomendacja lepsza niż jakikolwiek list polecający.
Zapraszamy do centrum Adentis na bezpłatne konsultacje oraz zabiegi. Naszą dewizą jest najwyższa jakość usług. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje.
To tylko niektóre z zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie: mikrodermabrazja diamentowa twarzy, peeling kawitacyjny, peelingi medyczne, botox, wypełniacze, jonoforeza, sonoforeza, masaż bańką chińską, makijaż.
Zabiegi wykonywane są przy użyciu specjalistycznej aparatury DF I-Onzyme II, która umożliwia wprowadzenia związków aktywnych firmy Environ bezpośrednio do żywych komórek skóry. Pacjent uzyskuje przyspieszone efekty odnowy komórkowej i strukturalnej, a rezultatem jest widoczna poprawa wyglądu skóry, twarzy i ciała, redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień oraz zwiotczeń.
Doświadczony personel pomoże Tobie w walce z problemami skórnymi oraz będzie przeciwdziałać w pojawieniu się nowych. Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podniosą skuteczność terapii i doprowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych.
Dr Aleksandra Gabren- Syller lekarz medycyny estetycznej, dyplomowany kosmetolog medyczny
Absolwentka Studiów Podyplomowych w zakresie Kosmetologii w Medycynie
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Lekarz uprawniony do wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej , wypełniaczy dermatologicznych, peelingów medycznych i roll-citu chirurgicznego.
Natalia Mierzwa dyplomowany kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu.
Kosmetyka to jej pasja. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Specjalizuje się w dermokosmetykach: Environ, DCL, MM System. Posiada uprawnienia do wykonywania peelingów.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

FERAJNA

Warszawa, Andersa 6
5.0
861 opinii
FERAJNA

Dziewczyny Beauty Bar

Warszawa, Krasińskiego 24
5.0
1072 opinie
Dziewczyny Beauty Bar

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
2259 opinii
Her Eyes Studio

Easy Waxing - Śródmieście

Warszawa, Grzybowska 39
4.9
7746 opinii
Easy Waxing - Śródmieście