ADA Studio Kosmetyczne i Wizażu

Węgierska 2, 64-100 Leszno

Wszystkich mieszkańców Leszna zapraszamy do studia kosmetyki i wizażu Ada, które mieści się przy ul. Węgierskiej 2. Jego założycielką jest Adriana Ostropolska-Kościelna, kosmetyczka i wizażystka, bardzo lubiana przez klientki.

Specjalnością salonu urody Ada jest przedłużanie rzęs. Adriana Ostropolska-Kościelna specjalizuje się w upiększaniu oprawy oka. Zabiegi wykonuje za pomocą wysokiej jakości akcesoriów i preparatów, które nie niszczą naturalnych włosków. Dzięki jej profesjonalizmowi rzęsy prezentują się pięknie i trzymają się naprawdę długo. Ponadto w salonie urody można skorzystać z manicure’u – w tym bardzo popularnej stylizacji hybrydowej (paznokcie mogą zostać dodatkowo ozdobione ręcznie malowanymi wzorkami, cekinami, pyłkiem lub naklejkami), makijażu permanentnego, różnorodnych zabiegów na twarz (m.in. odmładzających i regenerujących) oraz depilacji. Warto zaznaczyć, że kosmetyczka w swojej pracy wykorzystuje jedynie wysokiej klasy preparaty, które delikatnie pielęgnują ciało i cerę.

W studio kosmetyki i wizażu Ada panuje bardzo miła atmosfera. Wnętrza urządzone są z dużym smakiem, w kolorach sprzyjających odprężeniu. Tuż przy salonie urody znajduje się parking dla klientów. To miejsce przyjazne dzieciom, które mogą towarzyszyć rodzicom w czasie zabiegów. Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do umawiania się na wizyty przez Internet. Przyjdź do studia Ada. Zrelaksuj się i podkreśl naturalne piękno.

Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Adriana Ostropolska-Kościelna

Udogodnienia

  • Parking
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.