AC Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Cychner

Piłsudskiego 6B, 05-600 Grójec

AC Gabinet Kosmetyczny Agnieszki Cychner to miejsce uwielbiane przez Klientki. Pracujący tu kosmetolodzy są cenieni za profesjonalizm, wyjątkowe podejście do klienta oraz troskę o bezpieczeństwo, sterylność narzędzi, a także najwyższą jakość wykorzystywanych kosmetyków.

W ofercie AC Gabinetu Kosmetycznego można znaleźć różnorodne zabiegi na twarz i ciało, a wśród nich stylizację brwi i rzęs (m.in. makijaż permanentny, laminowanie rzęs czy przedłużanie ich wieloma metodami), stylizacje oraz zabiegi pielegnacyjne na paznokcie (m.in. różne rodzaje manicure, pedicure oraz korekta i rekonstrukcja wrastających paznokci), depilację woskiem, elektrolizę owłosienia, makijaż, peelingi, różnorodne rytuały poprawiające kondycję skóry, a także mezoterapię i opalanie natryskowe. W salonie można skorzystać także z usługi odświeżania obuwia. Jest ono dezynfekowane za pomocą specjalistycznego sprzętu, który skutecznie usuwa przykry zapach, w żaden sposób nie uszkadzając materiałów, z których zostały wykonane buty.

AC Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Cychner zlokalizowany jest w centrum Grójca, przy ul. Piłsudskiego 6B. Przed budynkiem znajduje się wygodny, ogólnodostępny parking. Klientki oczkujące na zabieg mogą umilić sobie czas, korzystając z Internetu. Zapraszamy do umawiania się na zabiegi. Zachęcamy do korzystania z internetowego systemu rezerwacji terminów wizyt.

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Zwierzęta dozwolone

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.