Przejdź do głównej zawartości

A'Lalique - salon kosmetologiczny

Zwycięstwa 186, 75-611 Koszalin (vis a vis Kwiaciarni Emka)

A'Lalique to profesjonalny salon kosmetologiczny, w którym można skorzystać z bardzo szerokiej oferty profesjonalnych usług upiększających oraz pielęgnacyjnych. Można u nas wykonać manicure i pedicure, a także zdecydować się na zabiegi pielęgnacyjne/odmładzające na twarz takie jak: oczyszczanie wodorowe, oxybrazja, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, nano- i mikroigłowa, RF mikroigłowy, kwasy, endermolift. W celu dobrania odpowiedniej terapii zaleca się wybranie usługi pod nazwą konsultacja+ zabieg dobrany indywidualnie, ponieważ każdy klient traktowany jest szczególnie. Wysoko wykwalifikowany personel szczegółowo analizuje potrzeby skóry poprzez jej badanie i na podstawie wyników układany zostaje plan działań kosmetologicznych. W salonie można również odprężyć się podczas przyjemnych masaży – szczególnie polecamy tradycyjny hawajski masaż relaksacyjny i regenerujący Lomi Lomi Nui, liftingujacy masaż twarzy KOBIDO oraz nowy masaż twarzy Zoga face integration.

Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz wyszczuplające. Szczególnie polecamy zabiegi z użyciem najnowszej technologii endermologia ALLIANCE.

Mogą państwo również usunąć swoje niechciane owłosienie laserem medycznym Criss Cool Laser 3F. Jest to obecnie pierwszy i jedyny laser w okolicy, a salon jest jednym z kilku gabinetów partnerskich Criss w Polsce.

Warto dodać, że A'Lalique to miejsce zaaranżowane z niezwykłym smakiem. Nowoczesne wnętrza urządzone z nutą romantyzmu, pozytywie nastrajają do życia i sprawiają, że w salonie miło spędza się czas. Nie bez znaczenia pozostaje również wyjątkowa obsługa tego miejsca. Zawsze chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Salon Kosmetologiczny A'Lalique zlokalizowany jest przy ul. Zwycięstwa 186 w Koszalinie. Nasi klienci mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do WiFI. Płatność za zabiegi można uiszczać gotówką lub kartą. Tuż przy ul. Zwyciestwa lub od strony ul. Tetmajera znajduje się ogólnodostępny parking. Zapraszamy do rezerwacji wizyt przez Internet.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online