Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer, barber, kosmetyczka

Wyszukaj i zarezerwuj wizytę online!

Łączymy siły z Booksy!

Nadal możesz korzystać z Moment.pl, ale te same salony (i o wiele więcej!) znajdziesz na Booksy.

Dbaj o siebie bezpiecznie

Dowiedz się, jak salony na Moment.pl dbają o Twoje bezpieczeństwo.

Poznaj topowe salony, gabinety oraz SPA w swoim mieście

Najpopularniejsze lokalizacje

Moment powstał z myślą o Tobie

Znalezienie dobrego fryzjera w okolicy sprawia Ci trudności? Szukasz kosmetyczki online i nie wiesz, który salon wybrać? Z nami znajdziesz go w 3 prostych krokach!

Moment.pl to portal, który powstał z myślą o Tobie, aby ułatwić Ci życie i pozwolić na szybkie odnalezienie specjalisty z branży hair&beauty! Jego ogólnopolski zasięg pozwala znaleźć sprawdzonego fryzjera online czy najlepszą kosmetyczkę w mieście! W naszej bazie skupiamy ogromną ilość salonów i gabinetów z branży, a zatem masz w czym przebierać! Przekonaj się o tym już teraz korzystając z naszej wyszukiwarki najlepszych fryzjerów, kosmetyczek, salonów SPA czy gabinetów masaży!

Koniec z telefonami i pytaniami o wolne terminy! Koniec z zapamiętywaniem dat i karteczkami na lodówce! Z wygodną aplikacją Moment.pl szybko wyszukasz fryzjera i dokonasz rezerwacji online! Tylko 3 kliknięcia dzielą Cię od wybrania dogodnego terminu i znalezienia fryzjera w pobliżu miejsca zamieszkania! Mało tego! Nasza aplikacja przypomni Ci o zbliżającej się wizycie, a w razie konieczności pozwoli na szybką zmianę terminu! To autorski system, który wspiera zarówno klientów (takich jak Ty), jak i ułatwia organizację terminarza właścicielom salonów. Moment.pl to najlepsza recepcjonistka online, która nigdy się nie pomyli, pozwala rezerwować wizyty 24/7 i zawsze przypomni o zbliżającym się terminie wizyty!

Dlaczego warto znaleźć salon z moment.pl?

Przede wszystkim oszczędzasz czas, a czas to pieniądz! Kolejny argument to prosta w obsłudze wyszukiwarka oraz unikalny i wiarygodny system ocen. Z nami dokonasz słusznego wyboru, a rezerwacja fryzjera online nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście sekund!

Moment.pl pomoże znaleźć nie tylko fryzjera, ale także innych specjalistów z branży beauty, m.in. kosmetyczkę, salony SPA, gabinety medycyny estetycznej, dietetyka, tatuażystę i wiele innych. Pobierz najnowszą aplikację i ciesz się nieograniczonymi możliwościami szybkich rezerwacji online! Z Moment.pl jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje!