4YOU - Centrum Rekreacji i Urody

Racławicka 16, 21-040 Świdnik

lokalizacja:  w pobliżuj Galerii Venus, nad Luxmedem (wejście od strony osiedla/przychodni)

Usługi różne
4.9
32 opinie

Opinie

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką od prawie 10 lat. Po dłuższych lub krótszych przerwach zawsze wracam do Pani Teresy. Można oddać się w jej ręce bez obaw a efekt zadowala zawsze. Cena i usługi za nią oferowane nie odstraszają. Miejsce przytulne, przyciąga szerokim wachlarzem zabiegów. Polecam gorąco.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Fachowe porady i profesjonalny dobór zabiegów aby osiągnąć zamierzony efekt :) Do tego miła obsługa i krótki czas realizacji. Szeroka oferta pozwoliła mi też na wybór świetnego prezentu dla mamy. Gorąco polecam te bezcenne chwile relaksu dla każdej Pani.

 • BO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście oraz sympatyczna atmosfera. Korzystam z regulacji brwi, depilacji i zabiegów laserem. Pani Tereska zawsze miła i uśmiechnięta. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie panuje przyjemna i miła atmosfera. Korzystam z zabiegu regulacji brwi oraz depilacji twarzy woskiem Lycon. Depilacja jest praktycznie bezbolesna, a co najważniejsze za każdym razem wystarcza na coraz dłużej. W moim przypadku ponad 8 tygodni. Dodatkowo należy podkreślić bardzo profesjonalne podejście Pani Teresy. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolona i chętnie do niego wracam. Polecam każdemu.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Zakres usług potężny. Bardzo miła rodzinno-domowa atmosfera przy pełnym profesjonalizmie, aż nie chce się wychodzić. Korzystałam z usługi mezoterapii igłowej, z pewną obawą, bo boję się strzykawek. Pani Tereska odstresowała mnie w jednej chwili, zabieg odbył się bez stresu i bólu, a efekt przerósł moje oczekiwania.
  Będę tam wracać zawsze i w burze i wiatr, śnieg i deszcz - zawsze.
  POLECAM GORĄCO !!!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Dom Urody

Świdnik, Racławicka 38-40 (Dom Rzemiosła)
5.0
160 opinii
Dom Urody

Gabinet JoliQue

Świdnik, Niepodległości 4/12
5.0
130 opinii
Gabinet JoliQue

Instytut Glamour

Świdnik, Racławicka 6
5.0
58 opinii
Instytut Glamour

Centrum Urody

Świdnik, Cisowa 27/20
5.0
275 opinii
Centrum Urody
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.