4 U SALON KOSMETYCZNY

Orla 3u 2, 20-022 Lublin

4U, to profesjonalny salon kosmetyczny w Lublinie, który powstał z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług kosmetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne zabiegi kosmetyczne, jak i te z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi relaksacyjne. Wspaniała atmosfera i wykwalifikowany personel działający na najlepszej jakości produktach i urządzeniach pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

4U, to salon tworzony z pasją, gdzie każdy klient czuje indywidualne podejście, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję pewności, że jest w dobrych rękach. Nasza kadra nieustannie się rozwija, poznaje i wdraża coraz to nowsze techniki z branży kosmetycznej, przez co gama zabiegów stale się poszerza.

W salonie wykonasz między innymi profesjonalną stylizację paznokci, przedłużysz rzęsy, poddasz się zabiegowi depilacji, czy zabiegom kosmetycznym na twarz oraz ciało. Z zakresu medycyny estetycznej również przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę. Poniżej znajdą Państwo całą gamę naszych zabiegów wraz z cennikiem i szybką opcją rezerwacji.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu 4U, który znajduje się w Lublinie przy ul. Orlej 3 U 2.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.